AktaForum a könyvelők szabad fóruma
Segítség kérés - Nyomtatható verzió

+- AktaForum a könyvelők szabad fóruma (http://aktaforum.hu)
+-- Fórum: Aktafórum.hu (http://aktaforum.hu/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Fórum: Javaslatok, hibajelzések (http://aktaforum.hu/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Téma: Segítség kérés (/showthread.php?tid=1442)

Oldalak: 1 2 3

Segítség kérés - Dugo - 2009-02-15

Szia Lunda!
Köszönöm először is a sok munkát! Nekem nagyon tetszik az egész.
Abban szeretnék segítséget kérni, hogy az egyes hozzászólók avatar-ja valamiért nálam nem látszik, csak egy téglalap bal sarkárban lévő piros kereszt van.
Sehogy sem tudom megnyitni, és a sajátomat sem látom és nem is tudom változtatni.
Volna ötleted, hogy mi lehet a gond? Van,hogy más helyen/ a neten/ van hasonló gondom, hogy fényképet így jelez, de nem nyit meg.

Köszi,
Ági :roll:

Re: Segítség kérés - doska - 2009-02-15

Szia Ági!
Az avatar beállítása még senkinek sem megy, szerintem még a fontosabb beállításokon dolgoznak Lundáék. A felhasználói vezérlőpultnál a profilodnál lehet figyelni az avatart mikor lehet kiválasztani. Üdv.: doska

Re: Segítség kérés - Dugo - 2009-02-16

Köszönöm Doska! Tudom, hogynem égbekiáltó dolog, csak megijedtem, hogy nálam nem jó valami.....

Re: Segítség kérés - Myletter - 2009-02-16

Sziasztok!

Nem tudom nálam van-e gond, de elég furcsa lett az Aktafórum. Kezdőlapon felül egy zöld csík menüsorral és benne, hogy: aktaforum.hu. A menüsorból a lapszemle és a rolunk menü nem működik. (The requested URL was not found...) A kezdőlapon kétoldalon fehér sáv, középen HVG rovat, APEH rovat.
A fórumban a részletes keresőt próbáltam használni. 0 eredményt hozott minden keresésemre.
Mit nem csináltam, amit kellett volna??? Mert rosszul nem csináltam semmit, mert nem is csináltam semmit. .((

Vica

Re: Segítség kérés - joekobak - 2009-02-16

Szia Myletter!

Olvasd végig a Karbantartás topikot, minden kiderül...

Re: Segítség kérés - eniko61 - 2009-02-16

az avatart újra fel kell tölteni? esetleg valami hiba/tévedés miatt nem látom az enyémet? (sőt mintha még lenne egy-két emberke, akiét nem látom...)

Re: Segítség kérés - monik - 2009-02-16

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://aktaforum.hu/forum/viewtopic.php?f=21&t=2775&start=15">viewtopic.php?f=21&t=2775&start=15</a><!-- l -->

Itt írt Lunda erről bővebben.

Re: Segítség kérés - eniko61 - 2009-02-16

köszönöm szépen monik!

Re: Segítség kérés - Lilla - 2009-02-19

Gondom van a keresővel.

Semmit nem találok meg. Pl most szerettem volna megkeresni, hogy hol beszéltük ki a késedelmi kamat társasági adóalap növelő voltát és egyszerűen nem találom. Segítsen valaki legyen szíves!
Vagy legalább azt mondjátok meg, hogy melyik topicban van.
Köszi

Re: Segítség kérés - monik - 2009-02-19

Nekem is van olyan érzésem, hogy néhány téma eltünt.
Pl. nem találok a 0729-es bevallással kapcsoltban semmit.
Szerettem volna Lillának segíteni a keresésben, de .... Cry

Re: Segítség kérés - Lilla - 2009-02-19

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://aktaforum.hu/forum/viewtopic.php?f=2&t=2469">viewtopic.php?f=2&t=2469</a><!-- l -->

Megtaláltam.

Re: Segítség kérés - gkriszta - 2009-02-20

Próbálok PÜ-t küldeni. A levelek a Kimenő mappában kuksolnak. Ezek elmennek, vagy én bénázok, és még hiányzik egy lépés?

Re: Segítség kérés - Berzsu - 2009-02-20

Kriszta,
addig ott kuksolnak, amíg a címzett el nem olvassa. Olvasás után kerül az elküldöttbe.

Re: Segítség kérés - polika - 2009-02-20

Az a probléma, hogy a témák már a kezdőlapon megjelennek, ott meg nem látszik, hogy pü van.
Gyorsan elkényelmesedik az ember lánya.

Re: Segítség kérés - gkriszta - 2009-02-20

Berzsu Írta:Kriszta,
addig ott kuksolnak, amíg a címzett el nem olvassa. Olvasás után kerül az elküldöttbe.

Aha. Már minden ok. Köszi!

Re: Segítség kérés - joekobak - 2009-02-20

polika Írta:...a témák már a kezdőlapon megjelennek, ott meg nem látszik, hogy pü van.
Szia Polika!

A Fórum kezdőlap < Aktafórum.hu sor alatt:

Felhasználói vezérlőpult (0 új üzenet) Saját hozzászólások A 0 átvált 1 -re ha van új üzeneted, akkor kell keresni az üzenet mappában, az új üzenet-re kattintással. Ez nem elég kényelmes? Smile

Re: Segítség kérés - polika - 2009-02-20

János, nem azt mondtam, hogy nem kényelmes.
Tudod én sosem jelentkezem se ki, se be. kiválasztom a sorból az aktafórum.hu-t.
Lunda tegnapi újításával már a főlapon fenn vannak a témák, rákattintok arra, ami számomra érdekes, vagy úgy gondolom, hogy érthetek hozzá és máris behozza azt a hozzászólást. Ilyenkor azonban nem látom a lap tetejét, csak ha teljesen felgörgetek. Na akkor már feltűnik, hogy vane-üzenetem. Amikor csak siettemben nézek be, ez még nem mindig jut eszembe.Majd megszokom. Viszont az tetszik, hogy egyből látom az utolsó hozzászólásokat.
Sőt lehet, hogy neked furcsa, de a fórumon hamarabb megtaláltam egy felrakott állásfoglalásomat, mint az emiljeim között.
Azt viszont még mindig nem értem, hogyha ezen a gépen vagyok egyből benn vagyok a kapun belül, ha a laptopon, mindig be kell jelentkeznem, pedig ott sem lépek ki. Nem baj, legalább gyakorolom a jelszavam.

Re: Segítség kérés - joekobak - 2009-02-20

Szia Polika!
Szerintem ezen a gépen elmentetted a jelszavad is, a másikon meg nem... Ezt az első bejelentkezéskor fel szokta kínálni a program, ha akkor elutasítod, akkor legközelebb már keresni kell, ha rögzíteni akarod. Nem szoktam elmenteni a jelszavaimat, mert gyakorlás nélkül nem biztos, hogy emlékszem rá, s ha egyszer másik gépről kellene belépni, vagy sikerül, vagy nem.

Re: Segítség kérés - lunda - 2009-02-20

polika: na mostantól próbálj meg elkerülni egy privát üzenetetSmile
A laptopon pedig a következő bejelentkezésnél az "Automatikus bejelentkezés"-hez tegyél egy pipát.

Re: Segítség kérés - búbosvöcsök - 2009-03-29

miért nem látom a macimat ?? vagy most újra fel kell tenni a képet ?

Re: Segítség kérés - joekobak - 2009-03-30

Szia Vöcsök!

Ha régen nem jártál errefelé, úgy a karbantartás óta, akkor újra fel kell tenned a macit...
Nézz be a Fejlesztések, újdonságok csoportban a Karbantartás topikba. Ott Lunda pontosan leírta a teendőket.

Re: Segítség kérés - Anka68 - 2009-05-29

Sziasztok!
Lehet, hogy nem jó helyen teszem fel a kérdésemet, előre is elnézést kérek, ha így van.
Egy ismerősöm mondta, hogy itt a fórumon fel lehet iratkozni egy hírlevélre, ami nagyon hasznos. Ezt hogy lehet megtenni?
Köszönöm a segítséget előre is.

Re: Segítség kérés - Tünde_44 - 2009-06-01

Szia Anka!

Sajnos bő egy hónapja nem jutottam fel az aktára, akkor még nem volt hirlevél.

...lehet azóta már van?

Re: Segítség kérés - Lilla - 2009-12-02

General Error
SQL ERROR [ mysql4 ]

Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 111 [2013]

An sql error occurred while fetching this page. Please contact an administrator if this problem persists.