A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teszt észrevételek
Én szívesen veszem az Aktafórum értesítéseit. Igaz én máshova nem is járok, sajna sokszor még ide sincs időm feljönni.
Tünde
Válasz idézéssel
Tünde Írta:Most látom, hogy csak nemrégiben csatlakoztál.
több, mint 1 éve :lol: :lol:

a bejelöléssel nekem is az az elméleti bajom, hogy akkor sok értesítést küld Big Grin valamelyik másik fórumon egyszer bejelöltem.

na, nem akkora probléma ám ez, hogy szombat este ekkora forgalom legyen miatta Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Válasz idézéssel
Helló Blondi!
Jé, tényleg! Tongue Tongue Tongue :lol: :lol: Big Grin Big Grin
Épp ideje, hogy mára befejezzem a 0708-asokat :x !
Tünde
Válasz idézéssel
Tünde Írta:Most látom, hogy csak nemrégiben csatlakoztál....

jó fél évvel előtted :-)
Naná, hogy normális vagyok.
A hangok is megmondták.
Válasz idézéssel
Én meg pont most iratkoztam le a témákról, mert mindig tele volt az e-mail-em értesítésekkel. Ha feljövök, akkor úgyis végignézem mindig az összes pirossal megjelölt topicot, azt még tuti, hogy nem olvastam.
Erika
Válasz idézéssel
ha bejelölöd, akkor minden olyan témáról értesítést kapsz amihez hozzászól és valaki reagál rá.

persze lehet, hogy nem a TE kérdésedre fog válaszolni, hanem újabb kérdést tesz fel, de fogod tudni , hogy az adott topicban változás volt
A hangok is megmondták.
Válasz idézéssel
Most látom, hogy csak nemrégiben csatlakoztál. Olyan mintha "évek óta" ismernélek Tongue . Ha nem a kezdőlapra mész, hanem a közösségi fórumokba, akkor ott témánként látod mikor és kitől érkezett az utolsó hozzászólás.
Tünde
Válasz idézéssel
Tünde Írta:Te még nem próbáltad ki ezt a beállítást?
nem Big Grin megnézem.
de nem tudom, itt mi minősül válasznak - mert előzményt nem kezel a hsz-nál pl. ahogy az indexen van "válasz" link.
Válasz idézéssel
Orsi!
Nemrég felfedeztem fel, hogy a személyes beállításoknál lehet kérni e-mail értesítést, ha válasz érkezik a kérdésre (köszönet érte az Adminoknak). Te még nem próbáltad ki ezt a beállítást?
Tünde
Válasz idézéssel
csak egy ötlet...
a főoldalon, ahol feljön az utolsó x topik, amiben új hsz. van, szerintem esetleg érdemes lenni egy plusz oszlopban az uts. hozzászólás időpontját ill. a hsz írójávak nickjét feltüntetni, mert így azonnal látható ha új hsz. érkezett.
(ennek akkor lehet értelme, ha az ember valami kérdésre választ vár Big Grin)
Válasz idézéssel
Köszi Smile
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Valóban a "Adózás, adók, bevallások, számvitel " fórumnál szigorúak voltak a beállítások. Javítottam, lehet szerkeszteni az elírásokat.
“software is like sex : it's better when it's free..”
Válasz idézéssel
Szia Lunda!

Az "előtársaság bevallásai" témánál jól jött volna a szerkesztés lehetősége, mert elírtam egy-két dolgot (Gyöngyi nevét! ezúton is bocsi! és a bevallási nyomtatvány számát).
Orsi, gondolom Te is csak az aktuális hozzászólás javítása miatt kérdezed a szerkesztés lehetőségét.
Tünde
Válasz idézéssel
VKOrsi Írta:Az mitől függ, hogy egy általam írt hozzászólást tudok-e utólagosan szerkeszteni vagy nem?
úgy látom bizonyos topikokban lehet, másokban nem.

A fórum jogosultságok beállításától függ.
Ezek szerint van olyan ahol ez kimaradt.Sad
Ird meg légyszíves melyik fórumon nem tudtad szerkeszteni a hozzászólásodat és megnézem.
Válasz idézéssel
Az mitől függ, hogy egy általam írt hozzászólást tudok-e utólagosan szerkeszteni vagy nem?
úgy látom bizonyos topikokban lehet, másokban nem.
Válasz idézéssel
Kedves Blondi!
Biztos ez az én bénaságom, de ma reggel óta a fórumot ha olvasom, mindig a régiek vannak a tetején, és lefelé halad az időrendi sorrend. Előtte olyan kényelmes volt, csak fent a legutolsókat néztem mindig, mert azok voltak a legújabb írások.
Ezt hogy tudom visszafordítani, légyszi segítsél. Nagyon köszi.
Válasz idézéssel
kriszta2 Írta:Szia Blondi!
A saját jelszavammal nem tudtam belépni, kértem egy uj jelszót, amit szeretnék most megváltoztatni. Hol tehetem ezt meg :?:
köszi kriszta2

belépés után a régi jelszóval itt :

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.aktaforum.hu/index.php?name=Your_Account&edit=reg_details">http://www.aktaforum.hu/index.php?name= ... eg_details</a><!-- m -->

személyes beállítások/regisztációm részletei
A hangok is megmondták.
Válasz idézéssel
Szia Blondi!
A saját jelszavammal nem tudtam belépni, kértem egy uj jelszót, amit szeretnék most megváltoztatni. Hol tehetem ezt meg :?:
köszi kriszta2
Válasz idézéssel
megpróbáltuk
A hangok is megmondták.
Válasz idézéssel
A fórumban a hozzászólások sorrendjét direkt fordítottátpok meg a korábbihoz képest?

Üdv rwinke
Üdv rwinke

The book of love is long and boring
And written very long ago
It's full of flowers and heart-shaped boxes
And things we're all too young to know
Válasz idézéssel
Köszönöm
Válasz idézéssel
abban a fórumba valami nem az igazi, de megoldjuk.
A hangok is megmondták.
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Lehet, hogy rossz helyre írom, de biztos észrevettétek, hogy a családi kedvezmény hozzászólásom 2x került be.Amikor hozzászólásra akartam írni a kis emotikonok jelentek meg a képernyőn.Én írtam a dolgozom után, és mégis felülre kerültem,ráadásul kétszer.
Volt, hogy ráakartam klikkelni a " mozgó "hozzászólásokhoz,és nem tudtam.Lehet, hogy csak nekem rendelkedik,akkor bocsánat.
Válasz idézéssel
rwinke Írta:A könyvelési adatsorban a megyéknél kihagytátok Hevest Sad
Sajnon igazad van, nem 1x néztük át a kérdőívet, de mégis kimaradt.Sad
Kiegészítettem a listát, de csak a végére kerülhetett.
Remélem ez nem okoz majd gondot.
Válasz idézéssel
A könyvelési adatsorban a megyéknél kihagytátok Hevest Sad
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég