A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Napi standolás
Kedves Erzsó!

Köszönöm a segítséged.
Válasz idézéssel
Szia!

Szerintem eltörölték a havit is./vagy nem jelent meg törvényben/...Maguknak azért vezetnek valamit,hogy képben legyenek.
"Ne veszitsétek el a fejeteket.
Az élet még szeretné megsimogatni."
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Egy kocsmának vezetnie kell havi készletnyilvántartást "standolást"?

Kriszti
Válasz idézéssel
Kitty Írta:Sziasztok!

Nem tudom, pontosak-e az információim, ezért Hozzátok fordulok - szokás szerint:-) segítségért. Úgy tudom, hogy 2009. március egytől megszűnt a napi standolás, de havonta továbbra is kötelező standolni. Jól tudom? Ez már törvényben is elfogadott, vagy még csak tervezet? Tudnátok segíteni? Köszi előre is, üdv., Kitty

Szia!

Megtalálod a kp.forgalom korlátozása 2009 -ben. Csatolva mellékletként.

2009. V. törvény
Magyar Közlöny 28. szám. 2009.03.10. 7208 oldal.

D.Zsuzsu
Válasz idézéssel
Kedves Bodza!

Nagyon köszönöm a megerősítést! További jó munkát, üdv., Kitty
Válasz idézéssel
Szia! Igen, március 1-től havonta kell standolni. Amit én sem értek, valamilyen szabályzattal is kellene rendelkezni, de ennek részleteit nem ismerem. Üdv. Bodza.
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Nem tudom, pontosak-e az információim, ezért Hozzátok fordulok - szokás szerint:-) segítségért. Úgy tudom, hogy 2009. március egytől megszűnt a napi standolás, de havonta továbbra is kötelező standolni. Jól tudom? Ez már törvényben is elfogadott, vagy még csak tervezet? Tudnátok segíteni? Köszi előre is, üdv., Kitty
Válasz idézéssel
Sziasztok !!
Én a Rózsa utcában vettem meg a "könyvet" amit lepecsételtek,kb 10perc alatt végeztem,és 240-Forintomba került. Ez egy egész éves standolásra elegendő számozott lapokból áll.
Válasz idézéssel
julianus Írta:ez is minta
Sziasztok !
Ezt sajnos nem fogadtál el a VPOP-nál a Rózsa utcában. Venni nem lehet náluk, csak adnak 1db-ot és elhajtanak fénymásolni.
Válasz idézéssel
Akkor csatolom őket
Válasz idézéssel
Köszönjük Kriszta ha felteszed.
Válasz idézéssel
Sziasztok!
ha esetleg érdekel valakit az én standolós mintám amit egyeztettem a vpop-val, valamint a hozzá készitett tájékoztató szivesen felteszem. kriszta
Válasz idézéssel
Köszi, elovalsom, lusta voltam.
Válasz idézéssel
Megpróbálom felrakni amit a VPOP honlapjárol töltöttem le.
Sziasztok,Nándi
Válasz idézéssel
ez is minta
Válasz idézéssel
nyomtatványmintákat is.
Válasz idézéssel
felteszem a rendeletet
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Egyik üf.kapott a VPOP-től időpontot,hogy menjen be a hitelesitett standivet átvenni!
"Ne veszitsétek el a fejeteket.
Az élet még szeretné megsimogatni."
Válasz idézéssel
polika Írta:Van a VPOP honlapján minta is a nyilvántartásra
Sziasztok!
Ki mit tud a standolásról? A VPOP honlapjáról tegnap este eltünt a régen használatos nyomtatvány is. Tegnap délben telefonon a VPOP azt mondta, hogy nem jó a honlapjukon fennlévő régi nyomtatvány, de azt nem tudják, hogy min kellene vezetni. Mindjárt itt van január 20 - a hitelesítésre előírt határidő - , s az illetékes sem tud választ adni. Most mit lehet tenni??
Üdv.
Válasz idézéssel
betettem a bornyilvántartás mellé.
Ha külön mégis jobb lenne, Klári vagy Lunda csak megoldja valahogy
Válasz idézéssel
Van a VPOP honlapján minta is a nyilvántartásra
Válasz idézéssel
Üdvözletem!

Keresem én az új napi standolással kapcsolatos törvényt.
Sajnos nem találom.

Köszönöml, ha valaki tudd segiteni.
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég