A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Témák - Fórum
Szia Kitty!

A beállításhoz lépj be a Felhasználói vezérlőpultba > Fórum beállítások > Hozzászólás beállítások szerkesztése > Értesítés a válaszokról alapban: válaszd az Igen gombot és Elküld. Ezzel a beállítással minden olyan topikról amelyben a beállítást követően hozzászóltál, a rendszer a megadott E-mail címedre küld értesítést minden válaszról... ( Keress egy jó nagy tárhelyű postafiókot... Big Grin )

A másik lehetőség: minden topik alján a legalsó kiemelt sor bal oldalán találsz három linket: az első visszavisz a lap tetejére, a másodikra kattintva feliratkozhatsz a témára és kapod az értesítőt a hozzászólásokról, a harmadikkal besorolhatod a témát a kedvenceid közé... Az utolsó kettő ugyanitt vissza is vonható, ha hirtelen betelt a postaládád...

Még egy kis trükk, ha valaki még nem vette észre: a lap közepéről/aljáról nem kell visszagörgetni a válaszokat, elég ha a jobb oldali azonosító blokk alsó sarkában lévő kis piros felfelé hegyes nyilacskára kattintasz és máris felvisz a lift... Smile
Üdv.: János
Válasz idézéssel
Cirmi Írta::oops: Bocs azt,hittem átrendezték az oldalt,mivel jönnek a bejelölt fórumokról az értesítők.
Arra én is emlékszem,hogy 2-3 óra intervallumban ott volt,milyen témákban jöttek hozzászólások.
Ha nem átalakítás,Lunda biztos megoldja!

Szia Cirmi!

Nem tudom, hol és hogyan csináltad azt, hogy a bejelölt fórumokról értesítők jönnek. Engem is érdekelne, segítenél, hogy hol és hogyan kell?

Nagyon köszönöm előre is!

Üdv., Kitty
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Nem tudom, mi lehet az oka, de Nálam több napja, talán már egy hete is annak, hogy nem jelenik meg a Fórum kezdőlapja, hanem annak a helyén különböző cikkek, címszavakban.
Nem jó így, mert - legalábbis én - nem tudom használni rendesen a Fórumot. :roll:

Csak én vagyok így ezzel?

Köszönöm, ha válaszoltok!

Üdvözlettel:

Kitty
Válasz idézéssel
Jaj! Megnyugodtam....azt hittem valamit elállítottam a gépemen./szólni nem is mertem,pedig úgy hiányzik/ :oops:
Az Abev-ben a szűrési feltételekkel is kínlódtam kicsit,aztán hagytam a csudába,én nem tudom használni. :!:
"Ne veszitsétek el a fejeteket.
Az élet még szeretné megsimogatni."
Válasz idézéssel
:oops: Bocs azt,hittem átrendezték az oldalt,mivel jönnek a bejelölt fórumokról az értesítők.
Arra én is emlékszem,hogy 2-3 óra intervallumban ott volt,milyen témákban jöttek hozzászólások.
Ha nem átalakítás,Lunda biztos megoldja!
Ne bánkódj,hogy a napfelkeltét nem láttad.Holnap lesz másik!
Válasz idézéssel
Nekem is ugyanaz hiányzik, de nagyon!!!!!
Üdv. Bodza
Válasz idézéssel
Cirmi!
Ott az Apeh hírek helyén volt egy olyan, hogy Fórum és ott időpont szerint kis csúszással látszódott, hogy melyik topicban volt hozzászólás.
Puszi!
Válasz idézéssel
Bal oldalt UBUNTU piros kockában,középen apeh hírek,aztán egyéb hírek.
Miért minek kéne ott lenni?
Cirmi :o
Válasz idézéssel
A Mindmegette nekem is megvan, a felső rész hiányzik,nem jön be a kezdőlap, APEH hírekkel kezdődik. Bodza
Válasz idézéssel
Nekem bejött,még a "Mindmegette" is alul. Igaz nemrég lett áramunk,mert a vezetékek szakadtak mindenfelé.
Próbáljátok,de friss hír a 7.-i ügyfélkapu használata az utolsó.
Válasz idézéssel
Sziasztok! Nekem se jön be a kezdőlap. Üdv. Bodza
Válasz idézéssel
nem működik a fórum?Csak a hírek jelennek meg!

üdv Éva
Válasz idézéssel
Igazad van Klári! Isten éltesse a Fórum Teremtőjét, az Adminokat, akik fáradhatatlan munkájukkal a sarkunkban vannak! Én már gondoltam erre, hogy az admini feladat nem egy egyszerű feladat. Néha bele kell avatkozni, meg résen kell lenni, sok energiát igénylő feladat! Itt most: Confusedax:
Üdvözlettel! A l b a
Válasz idézéssel
Tudjuk Alba, hogy véletlen, de jól esik Rajtad keresztül magunkat ünnapelni! Big Grin
Üdv: Klári

Ha javulni látod a dolgokat, akkor valami fölött elsiklottál.
Válasz idézéssel
Elképedve olvastam soraitokat! Talán hajtottam volna a 100.000-re, mármint hozzászólásra, ha tudnám, hol van számontartva! :lol:
De ez a János olyan szemfüles, már megint talált olyan dolgot ezen a honlapon, amit eddig nem vettem(ünk) észre! :o
A nekem szánt gratuláció jól esik, de nem vagyok rá érdemes, a véletlenek összekacsintása volt! Confusedab:
Üdvözlettel! A l b a
Válasz idézéssel
Nahát, János, nagyon szemfüles vagy! Köszönjük az észrevételt!
Alba, ugye direkt figyeltél te is, hogy tiéd legyen a százezredik?! :wink: Mindenesetre gratulálok, te is ügyes vagy!
Csodálatos ez a csapat!
Üdv.: Anita
"Örökké nem eshet"
Válasz idézéssel
Jánoskánk,drága!

Te milyen okos kutató vagy! Én még emlékszem,mikor elindítottam azt a topicot,hogy közeledünk az ezredik fórumtaghoz!

Albának -aki Anna névre hallgat - és mindenkinek köszönet az okos ,segítő hozzászólásokért,kicsi Anna pedig megérdemel egy virtuális virágszálat! Confusedax:

Látjátok,micsoda jó csapat vagyunk mi!!!!! Lunda segítségével!
Válasz idézéssel
Kedves Fórumtársak!

Naplóbejegyzés a jelenlegi és a későbbi fórumtagok számára:

Rögzítem, hogy az Aktafórum pár nap híján 7 éves fennállása óta 3270 témában 4599 regisztrált tag közreműködésével a mai napon 14:19 időpontban
ALBA nevű kedves tanácsadónk beküldte a 100.000. hozzászólást... :!:

Köszönjük a lehetőséget a témák megvitatására a Fórum üzemeltetőjének: LUNDA barátunknak...

További jó munkát kívánok azoknak is, akik eddig csak olvasták, de még nem szóltak hozzá... Big Grin
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Felmerült másutt az új téma nyitás technikája. Ide másolom a GYIK-ból amit erre ír.

Hogyan készíthetek egy új témát egy fórumban?
Ha egy fórumban új témát szeretnél nyitni, kattints a megfelelő gombra a fórumban vagy annak egy témájában. Hozzászólás küldéséhez lehet, hogy előbb regisztrálnod kell. A jogosultságaidat a fórum vagy téma oldalak alján találod meg. Például: Nyithatsz új témákat, Szavazhatsz stb.

Hát ez tényleg zsenge egy csak minimális informatikai ismerettel rendelkezőnek. :x

Vulgárisan: Femgyünk a felezetbe ahol a megnyitni kívánt új témát gondoljuk elhelyezni. A már nyitott témák felsorolása fölött lévőÚj témafülre kattintva kapunk egy ablakot amelyben nem csak a szokott hozzászólás hely található, hanem fölötte egy sorban a téma címe beírható. Itt rögön a téma címét be kell írni. Ezt követheti a hozzászólás és elküldés.
Üdv: Klári

Ha javulni látod a dolgokat, akkor valami fölött elsiklottál.
Válasz idézéssel
Igen, igen, törpét szeretnék! Big Grin Smile Köszönöm, Polika, hogy felhoztad a dolgot! Smile
De nyuszi vagy maci is lehet! Smile
Üdv.: Anita
"Örökké nem eshet"
Válasz idézéssel
Lunda, azért más lehet a Mikik helyett, mert nagyon hangulatosak. Akár törpék, mert azok vagyunk a hivatalokhoz és Anita nagyon szereti őket :wink:
Vagy szalmabábok, mifelénk a Dunántúlon mostanság a faluk utcáin nagyon divatosak. Confusedab:
Ha a puszik esõcseppek, egy tengert küldök, Ha az ölelés falevél, egy erdõt küldök Nektek.
Válasz idézéssel
polika, János!

Köszönöm a jelzéseket, igyekszem javítani.
A mikulás sapka lekerült a mosolyokról, a többi folyamatban.

>>Lunda<<
“software is like sex : it's better when it's free..”
Válasz idézéssel
Én annak örülök a legjobban, hogy egész évben mikulás van nálunk.
Ha a puszik esõcseppek, egy tengert küldök, Ha az ölelés falevél, egy erdõt küldök Nektek.
Válasz idézéssel
Szia Lunda!

Egy másik hibát fedeztem fel: a További emotikonok behívására hibajelzést ad a fórum...
Válasz idézéssel
Kedves Lunda!

Jönnek a locsolkodók holnap a lányokhoz... Hol vannak a nyuszifülek? (egyik kajla, másik álló) :wink:
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég