A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Témák - Fórum
Én is csak ismételni tudom Juditot. Még az sem zavar, ha nem megy a keresés. Eddig még mindig volt valaki a fórumon, aki megtalálta nekem.
Izgulok, hogy legyen erőd és működjön még hosszú évekig.
Válasz idézéssel
Lunda!
Cry Csak az előttem szólókat tudnám ismételni a Fórummal kapcsolatban. Minden reggel a Fórummal kelek, este fekszem. Ha valamit nem tudok (mindig ilyen van), vagy nem vagyok benne biztos, ez az első hely, ahol rákeresek. Nem vagyok képben a szakmai fórumokban (se internetes, se semmilyen), de nekem ez egyedüálló hatékonyság, segítőkészség tekintetében.

Ami nekem is nehezen megy, az a keresés. De ezzel meg sajnos az a baj, ami valamelyik nap már téma volt, hogy sok ugyanolyan témájú topicot nyitunk.
Nekem egyébként személy szerint tök mindegy, hogy a sport híreket látom, vagy más híreket. Sőt, ha nincsennek hírek, nekem az is mindegy, persze halovány lila ibolyám sincs, hogy egy honlapon ennek van-e, vagy nincs jelentősége. Szóval ezzel az egésszel azt akarom mondani, hogy nekem mindegy milyen, csak legyen, ha bírod még kitartással, türelemmel. És az eddigieket is ezúton köszönöm!
Válasz idézéssel
lunda Írta:zsemle, Lilla: Ismeritek a: Fórumok/Új hozzászólások menüpontot?

Lunda!

Erről írtam a hozzászólásomban, hogy én ezt a menüpontot használom.

Én sem vagyok egy nagy számítógépes zseni, de ha tudok segítek.
Erika
Válasz idézéssel
Lehet, hogy én nem használom jól a keresőt, de például rákeresek egy kifejezésre és egy olyan topicra ugrik ami már 190 oldalból áll, végig kell lapoznom, hogy melyik oldalon beszéltünk róla. Vagy esetleg van valami egyszerűbb módja, hogy pont oda ugorjon, ahol a keresett témáról volt szó?
Válasz idézéssel
Barátaim!

Valóban ziláltabb a fórum szerkezete, amióta ilyen népszerű. Ha megnézitek a minket figyelő oldalakat, bizony az üzletinek nevezett oldalak sorában mindenütt az elsők között vagyunk. (kezdőlap bal alsó sarka)

Annak érdekében, hogy Lunda a fejlesztés során jól kezelhető felületeket tudjon kialakítani a tagok javára, használjuk ki ezt a fejezetet arra, hogy az ötleteket, mint azt Zsemle is megtette írjuk meg, beszéljük meg itt.
Üdv: Klári

Ha javulni látod a dolgokat, akkor valami fölött elsiklottál.
Válasz idézéssel
Kedves Lunda !

Nagyon sajnálom, hogy egyedül kellett maradnod, nem győzöm hangsúlyozni, hogy mennyire fontos nekünk ez a fórum és milyen óriási segítség és ezt most már ezek szerint jó ideje Neked köszönhetjük. Nagyon szurkolok, hogy minél tovább legyen energiát, lehetőséged, kitartásod hogy fennmaradását lehetővé tedd nekünk. Sajnos ezenkívül nem sokat tehetek, mert igazán nem értek hozzá, de ismét szeretném megköszönni mind a múltbeli mind pedig a jövőbeli munkádat.

Köszönjük
Azért ne feljetsd el, hogy az Életben vannak csodálatos dolgok is !

Kicsi
Válasz idézéssel
Kedves Lunda!

Tudom, hogy egy ilyen fórum fenntartása nem kevés energiát igényel -na, és a tudásról nem is beszéltem-, de azt gondolom, hogy nagyon sok fórumozónak nagy segítséget jelent a szakmai profizmus és igazán baráti hangulat, amit az egészet jellemzi.
Kérlek, ha van energiád, ne hagyd, hogy megszűnjön, mert ebben az őrületben, biztos támaszt jelent sokunknak.

Ági
Válasz idézéssel
Szia Lunda!
Köszönjük, hogy egyedül is bevállalod a Fórum fennmaradását.
Azt hiszem, mindannyiunk nevében mondhatom, hogy nagyon sokat jelent nekünk, hiszen nap mint nap tapasztaljuk az egymás iránti segítőkészséget, barátságot, jó indulatot...nem ragozom tovább, mert a megnyilvánulások ezt híven tükrözik. Az ember /lánya/ csak örülhet, hogy egy ilyen remek csapat tagja lehet.
Bár tudnék segíteni, de sajna én informatikai analfabuta vagyok és nem hiszem, hogy hasznomat vennéd. Cry De ha bármiben lehet segíteni, szólj.
Még egyszer hálás köszönet.
Üdv.: Zsuzsa
Válasz idézéssel
Szia drága Lunda,

hát persze, hogy ismerjük, de én személy szerint kicsit lusta vagyok.
Valóban egyedül maradtál? Nagyon sajnálom, hogy Blondi elhagyott bennünket, de biztosan meg volt az oka.
Cirmi Macijával együtt Ti voltatok a FÉRFIAK a csapatban!
És természetesen türelmesek vagyunk, csak nehogy megszűnjön az oldal.

Üdv.zsemle
Az Everest fölött kinyílt a monszun....én meg itt punnyadok, mert csak egy szegény kis ZSEMLE vagyok...
Válasz idézéssel
Nos, én is itt írom le, (amivel rég adós vagyok)

Az aktaforum jelenleg átalakulóban van (nem mintha fennálása során nem ez lett volna a jelemzőSmile ).
Blondi kiszált az oldalból, (talán észrevettétek, hogy kb 2 hónapja lekerült a moderátorok közül.) E hozzászólás írásával egyidőben, az ipresszum is modosult a jelenlegi állapotnak megfelelően. Tehát ebből a szempontból egyedül maradtam, és keresem a megoldásokat.Magamrészéről szeretném ha az aktaforum megmaradna, és tudna fejlődni, ill hasznos lenni a tagok számára.
A mai változtatás is ezért történt, mert az oldal hírei sajnos nagyon elavultak, és nem tükrözték egy élő oldal benyomását.
Ez csak a kezdet, mivel az oldal fennmaradásához sokkal több kell.
De ne szaladjunk ennyire előre. Készítgetem már jóideje(pár hónapSad) a következő átalakítást, ahogy sikerült 90%-ban az új hátteret összeálítanom, jelezni fogom, és term. a véleményetekre is kíváncsi leszek(vagyok).

Addig kis (nagySmile türelmet kérnék.

zsemle, Lilla: Ismeritek a: Fórumok/Új hozzászólások menüpontot?
“software is like sex : it's better when it's free..”
Válasz idézéssel
Zsemle!

Én már emiatt rég nem is a kezdőlapról indulok, hanem kapásból a fórumok fülre húzom az egeret, nem kattintok, csak amikor megjelenik, hogy új hozzászólások.... stb., majd az új hozzászólásokra kattintok. Ha sárga a jel, akkor van új hozzászólás. Ha a téma oszlopban kattintasz a sárga kis jelre, akkor oda ugrik, ahol az első hozzászólás kezdődik, amióta nem jártál a fórumon.
Van amikor 30 új is van, főleg mostanában akár pár óra leforgása alatt is. Na akkor én sem győzök olvasni.
Erika
Válasz idézéssel
Drága Adminjaink,

nekem semmi kifogásom a lapszemle ellen, de én jobban szeretném a következőket:
a Témák - Fórum (Kezdőlap közepe) esetleg több oldalas lenne (max. 2-3), s az oldalak között lapozgatni lehetne. Most nagyon gyorsan pörögnek a témák, ha nem vagyok elég gyors a teaivásban, vagy a számlák lekönyvelésében, már csak a különböző keresőkben találom meg a témákat. Nem tudom, a többiek mit szólnak hozzá, én nagyon tudnám értékelni.

Köszönöm.

Üdv.zsemle
Az Everest fölött kinyílt a monszun....én meg itt punnyadok, mert csak egy szegény kis ZSEMLE vagyok...
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég