A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktaforum.hu és akik gondolnak rá.
Ifjak voltunk és bohók! Vigasztaljon a tudat, hogy azóta viszont bölcsebbek lettünk. Smile Smile
Üdv: Klári

Ha javulni látod a dolgokat, akkor valami fölött elsiklottál.
Válasz idézéssel
hát nem ma volt, az biztos :Smile
Heart
Válasz idézéssel
Szia Napsugaram !

Hát hogyne emlékeznénk ? És erre ?  A Margit-szigeten voltunk.  És Keszthelyen és a Kakas étteremben.  De rég volt ....

Csatolt fájl(ok) Előnézet(ek)

Azért ne feljetsd el, hogy az Életben vannak csodálatos dolgok is !

Kicsi
Válasz idézéssel
Lányok!
Emlékeztek erre? 10 éve volt....

Csatolt fájl(ok) Előnézet(ek)

Válasz idézéssel
Jaj-jaj!
Dehogy vagy kitagadva!, csak valami rosszul működik!

Írj még gyorsan egyet, hogy beengedhesselek és utána már nem kellek a "csevegésedhez".
Üdv: Klári

Ha javulni látod a dolgokat, akkor valami fölött elsiklottál.
Válasz idézéssel
:roll: Hogy én mennyit gondoltam Rátok!!! DE semmi nem sikerült,visszalépni képtelen voltam.
CIRMI vagyok,ha valaki még emlékszik rám! Sad
Válasz idézéssel
:roll: Hogy én mennyit gondoltam Rátok!!! DE semmi nem sikerült,visszalépni képtelen voltam.
CIRMI vagyok,ha valaki még emlékszik rám! Sad
Válasz idézéssel
Barátaim!
Sajna ez 1 hét Keszthelyen gyorsan elment. Komolyan gondoltam Rátok, mert közben szokás szerint jártuk nyugat és dél Dunántúlt. Amikor Tapolcán, Egerszegen (többször), Veszprémben, Pápán, Devecserben megálltunk - ittunk kávét - gondosan elmagyaráztam a hitesnek ki is lakik és dolgozik közületek Big Grin pont ott. Szóval, Lundával való találkozáson túl is eszemben voltatok.
Klári
u.i. a jókívánságokat köszönöm. Tongue
Válasz idézéssel
Soik puszi mindenkinek -Klárikának előleg a névnapjára. A többit majd az aktuális napon küldjük.

Jó volt látni Benneteket,kicsit élőbb a kép mindenkiről! Legyen szép időtök!

Cirmi és Maci
Ne bánkódj,hogy a napfelkeltét nem láttad.Holnap lesz másik!
Válasz idézéssel
Lunda,jövőre szóljatok,egy puszira "átugrok" ! Big Grin
Üdv:Éva
Válasz idézéssel
Sziasztok!

De jó látni,hogy legalább mini találkozó van!
Érezzétek jól magatokat és millió puszi mindenkinek. Confusedaw: Confusedaw:
"Ne veszitsétek el a fejeteket.
Az élet még szeretné megsimogatni."
Válasz idézéssel
Sziasztok !

Irigykedve és szeretettel gondolok Rátok ! Jó lenne veletek lenni !

Lunda !

Adj egy nagy puszit Klrikánknak a nevünkben is közelgő névnapja alkalmából.

Puszi Nektek, köszönjük a képeket.
Azért ne feljetsd el, hogy az Életben vannak csodálatos dolgok is !

Kicsi
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Helyzetjelentés az idei "mini" találkozóról.
Az aktaforum tábla végül elmaradt, de a gondolat megvolt.
“software is like sex : it's better when it's free..”
Válasz idézéssel
Én is sokat gondolok rátok. Ebben az évben leadtam egy-két céget, mert az egészség mindennél fontosabb, és egy kicsit összezuhantam az elmúlt 10 év strapájától.

Cirmi írásán nagyot kacagtam, mert tudom tapasztalatból, milyen egy lakógyűlés, és el tudtam képzelni, hogyan játszódhatott le. Amíg ltp-én laktam, évente én is mentem és rettenetes volt a szokásos hajcihő.

Mérlegképes továbbképzésen vagyok, és egész normális témák vannak az idén. Indul a kredit rendszer jövőre, majd meglátjuk milyen lesz.
Üdvözlettel! A l b a
Válasz idézéssel
Ó,drágáim!

Nagyon sokat gondoltam Rátok,mit szenvedtek össze a zárás idején a kedves és kevésbé kedves ügyfelekkel,jogszabály alkotókkal -akiket,mint írtam már -sokszor a térdemre fektetnék és jól elverném a feneküket-rájuk nem érvényes a "Gyermekjog" mert kinőttek abból a korból és mégis sületlenségeket írogatnak és szavazgatnak meg !

Kedves és mosolyogtató történetet -egyet írok,mert valahol kapcsolódik a munkánkhoz.
Tudjátok,sikerült eladnom a budapesti lakást és irodát egy régi barátnőmnek kp+életjáradékért.Most,hogy a beszámolók korát éljük,nálunk is volt szövetkezeti közgyűlés,amelyre mondtam,hogy el kell mennie! Egyrészt,akiket még nem ismer,most megismerheti,meg jó ha ,mint fiatal tudja mit döntenek róla.
Na a közgyűlés a szokott zajos módján elindult,mellé telepedett egy vele egykorú kedves szomszédasszony,akit már bemutattam neki és sustorogtak,míg a bevezető szakszövegek lementek.Aztán megkezdődött a civakodás.Mit szavazzunk meg,mire van pénz,stb. Egy vehemens középkorú férfi mindig beleszólt az előterjesztésekbe,javított,kritizált. Végül a sokadik beszólása után az én fiatal barátnőm megkérdezi a mellette ülő fiatalasszonyt:Te,ki ez a nagyszájú,kötözködő alak?
-A férjem!
Kitört a nevetés,így a közgyűlés végül más hangulatban zárult,mint elkezdődött. :lol:
Válasz idézéssel
Cirmi Drága!
Rád gondoltam.
vajon így május 31 tájékán nem jutottak-e eszedbe szívet melengető gondolatok?
Olyan sűrűre sikeredett ez a két hét, hogy még benézni is alig volt időm.
Ha a puszik esõcseppek, egy tengert küldök, Ha az ölelés falevél, egy erdõt küldök Nektek.
Válasz idézéssel
Ida,kedves!

Simogasd meg a fenyőket a nevünkben,a füvet és adj puszit a nyíló virágoknak!

DE elsősorban érezd jól magad!Láss a mi szemünkkel is,kérlek sok szépet!
Válasz idézéssel
Szia Ida!

Örülök,hogy itt vagy,jó utat Neked...
Lapátold össze magad,várunk vissza. Big Grin
Válasz idézéssel
Szia Erzsó!
Vagyok, néha rátok is nézek, de "elúsztam" a zárásokkal! Persze nem adom fel! Ja és persze megyek Erdélybe, május 23-tól, addig meg éjjel-nappal csinálom a dolgomat. Katonás rendben állnak a beküldeni való bevallások, beszámolók, de elküldeni még nem tudom őket a tulajdonos, ügyvezető okoskodása miatt. És persze ha már minden kész, akkor jut eszükbe valamit változtatni. Hát ennyi!
Mindenkit puszilok, a név- és születésnaposokat is, Téged külön: Ida

u.i.: fogok én még belekotyogni az aktafórumba, csak lapátoljam össze magamat!
üdvözlettel: ida
Válasz idézéssel
Czida!

Mi van veled?,......úgy eltűntél. Valaki tud valamit kedves fórumtársunkról?....ilyenkor itt szokott szorgoskodni. Big Grin
Válasz idézéssel
Szivesen Erzsó!
Remélem egyszer már sikerül egy találkozót összehozni és megismerhetlek személyesen is!
Addig is puszi!
Válasz idézéssel
Szia Ida!

De drága vagy,a Szineviri tengerszem már őszbe fordult.
Köszönjük,most is szép./nosztalgiázom/
Puszi
Válasz idézéssel
És Erzsókám! Követtelek ide is:[ATTACHMENT NOT FOUND]
Válasz idézéssel
Szia Erzsó és Fórumtagok!
Utam során gondoltam Rátok és szeretettel küldök pár kárpátaljai képet (egyik még határon innen: fatemplom)![ATTACHMENT NOT FOUND][ATTACHMENT NOT FOUND][ATTACHMENT NOT FOUND]
Válasz idézéssel
Judit! Jó így látni benneteket.!
Ha a puszik esõcseppek, egy tengert küldök, Ha az ölelés falevél, egy erdõt küldök Nektek.
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég