A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktaforum.hu és akik gondolnak rá.
Köszi! Majd az unokámat elvisszük,biztosan neki is tetszeni fog,ha lehet pancsolni.
"Ne veszitsétek el a fejeteket.
Az élet még szeretné megsimogatni."
Válasz idézéssel
Szia Erzsó!
Keszthelytől nem messze van.
Jókat lehetett volna arra kirándulni, de Balázskámat nem lehetett kilőni a játszóházból, meg a medencéből. Éshát végül is ez most róla szólt.
Válasz idézéssel
Szia Juditka!
Örülök,hogy látlak benneteket.Hú,de nagyot nőttek a gyerkőcök.
Merre van ez a település,még soha nem hallottam róla.
Puszi nektek!
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Eltöltöttünk egy hetet Alsópáhokon, egy igazi gyerekparadicsomban. Nagyon jó volt - főleg, hogy a telefonunkat is likvidáltuk, nehogy már a játszóházban csörögjön.
Gondoltam rátok sokat, igaz, ezt nem tudtam hova kiírni, de talán elhiszitek.
Válasz idézéssel
Köszönöm Erzsó!
üdvözlettel: ida
Válasz idézéssel
Ida!
Én is most voltam először,nem véletlenül vágytam rá!
A határon 1 óra alatt végeztünk,pedig 42-en voltunk a buszon.Jó utat,jó pihenést Neked.
Válasz idézéssel
Sziatok Lányok!
Bíztató a helyzet, hogy nemcsak a számítógép mellett rostokoltok.
Zsemle! A botok csak dísznek voltak, vagy már az összeesés szélén álltál? Persze a táj szépségétől nem is csodálom!
Erzsó! Kárpátalja nekem teljesen kimaradt eddig az életemből, csak pár napot töltöttem el arrafelé, nagyon beteg családtaggal. Tapasztaltam a nagy szegénységet, melyet azért feledtet a gyönyörű táj. Csak a határátlépés ment az idegeimre. Október elején végre négy napra kijutok, remélem legalább hasonló szép képet tudok majd küldeni nektek én is.
üdvözlettel: ida
Válasz idézéssel
zsemle Írta:A munkavédelmi képviselőjük (a fekete pofájú) szóvá tette...

:lol: :lol: :lol:

Lányok, nagyon szép helyeken jártatok, és nagyon rendesek vagyok, hogy gondoltok szegény itthon maradottakra!
Üdvözlettel! A l b a
Válasz idézéssel
lysglimt Írta:Erzsó: tyű, szép helyen jártál Wink
Én szívesen lennék ott vízminőség-ellenőr, vagy valami hasonló Big Grin
Üdv.: Anita
"Örökké nem eshet"
Válasz idézéssel
Zsemle, ha nem vállalnád, én megyek helyetted szívesen! Big Grin

Erzsó: tyű, szép helyen jártál Wink
Válasz idézéssel
Á, nagyon jól ki lehetett velük jönni. A munkavédelmi képviselőjük (a fekete pofájú) szóvá tette, hogy nagyon meredek a domboldal, fokozott a lecsúszásveszély. Mondtam neki, hogy semmi gond, kicsit oldalazva traverzáljanak befelé az erdőbe. Kérdeztem, hogy be akarnak menni az erdőbe egyáltalán, vagy ballagjunk haza? Erre ő azt mondta, hogy: Beeeeee... beeee és megbeszéli a többiekkel. Így még nem mentünk haza.

Üdv.zsemle
Az Everest fölött kinyílt a monszun....én meg itt punnyadok, mert csak egy szegény kis ZSEMLE vagyok...
Válasz idézéssel
Zsemel nagyon megszídhatta ezeket a szegény állatokat, amiért így szégyellik magukat!
Mit mondtál nekik? :wink:

Egyébként nagyon szép helyen jártatok mindketten.
Ha a puszik esõcseppek, egy tengert küldök, Ha az ölelés falevél, egy erdõt küldök Nektek.
Válasz idézéssel
Zsemle!
Tényleg gyönyörű a vidék! De balkáni állapotok vannak,a szélsőségesek állandóan megrongálják az emlékművet,a magyarok várait nem tartják karban,másfél méteres gaz borítja a környékét.Huszt várához el sem lehetett jutni.
Mert a polgármester ukrán./mondta az idegenvezető/egyszer talán jobb napokat is megélhet.
Válasz idézéssel
Istenem Erzsó, az is de gyönyörű hely lehet!
Üdv.zsemle
Az Everest fölött kinyílt a monszun....én meg itt punnyadok, mert csak egy szegény kis ZSEMLE vagyok...
Válasz idézéssel
Szia Zsemle!

Azért ne olyan hevesen!!!! Nagyon hiányoznál.

Én is sokat gondoltam rátok a Vereckei Hágón,de nem volt mire írni!!!
Válasz idézéssel
Kedves Zsemle!

Szerintem ne gondolkodj sokat! Csapj a "lovak" közé!
Erika
Válasz idézéssel
Kedves Zsemle!

Azért óvatosan , mert ha hímneműek is vannak köztük azokkal jobb vigyázni/ nagyon féltik "asszonykáikat"/.
Válasz idézéssel
Zsemle, csúcs vagy!
A helyedben én elfogadnám az állást, sokkal nyugisabbm, mint a könyvelés, szabad levegőn is többet lehetnél. Big Grin
"Örökké nem eshet"
Válasz idézéssel
Hát ez nagyon jó!!!!
Viszont ugy látom, a fejüket nagyon összedugták, lehet most Rólad pletykálnak-Smile)))))))))))Bodza
Válasz idézéssel
Sziasztok drága Barátaim!

Másfél hete próbanapon voltam Svájcban. Bemutattak a leendő alkalmazottaimnak, úgy érzem jól kijönnénk egymással, keveset beszélnek, nem dohányoznak, menet közben elintézik kisebb-nagyobb ügyüket, leszegett fejjel teszik a dolgukat. Időnként rám néznek, várják az iránymutatást, kevés szóból is értenek, nem kell órákig magyarázni nekik a feladatot... Mit gondoltok, elfogadjam az állást?

Üdv.zsemle
Válasz idézéssel
Polika!
Ezt a bátorságot!.......nagyon ötletes....Jó látni a képeket.
Puszika
Válasz idézéssel
Polika, és az a szép szál fiatalember egy szót sem szólt, amikor bekarcoltad a lába elé, hogy "Aktafórum"?! ;-) :-) Big Grin
"Örökké nem eshet"
Válasz idézéssel
és mi szerencsésebbek voltunk, mint az Ausztriában járt busz utasai. Nem égett ki a busz, sőt az egyik utas segítségével meg is lett a helyszínen csinálva.[ATTACHMENT NOT FOUND]
Ha a puszik esõcseppek, egy tengert küldök, Ha az ölelés falevél, egy erdõt küldök Nektek.
Válasz idézéssel
A múlt héten itt jártam. Kicsit beálltam segíteni.
[ATTACHMENT NOT FOUND]
Válasz idézéssel
Berzsu!

Csak nem világ körüli útra indultál?
Nagyon irigyellek ( nem irígykedek), főképpen Vilnius miatt.
Várom a képeket!!!!!
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég