A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktaforum.hu újdonságok
SZUPER
Katla
Válasz idézéssel
Jól látom? Máris rendszeres tanácsadó lettem Tongue :lol: Big Grin :o Tongue :lol: ?
Tünde
Válasz idézéssel
csak azért is átalakítottam Big Grin
egy kicsit vissza, egy kicsit előre

üdv. a könyvelés mestereinek Big Grin Big Grin
Naná, hogy normális vagyok.
A hangok is megmondták.
Válasz idézéssel
Sziaszítok!
A lefokozáson egyáltalán nem sértődtem meg. :!: Tényleg nagyon élénk és pörgős lett a fórum, ami azzal jár, hogy számtalan téma merül fel és a segítőkész emberek hozzászólás száma megugrik. A rangok átértékelésével egyetértek. Az eredeti indokolás azonban nem esrtt jól.
Na a témáról ennyit.
Üdv mindenkinek:
Klári
Válasz idézéssel
Pl. itt vagyok én, rendszeresen kérdezek és csak kérdezek.
Lassan a pontszámommal mindenkit lekőrözök a tudatlanságom miatt!!!
Tünde
Válasz idézéssel
Én is le lettem fokozva, de nem sértődtem meg. Úgy érzem magam, mint amikor még a gyerekeimmel "létrajátékot" játszottunk, s ott előfordult, hogy visszapottyantunk. Nem baj, majd kűzdök újra...
Üdv.zsemle
Válasz idézéssel
gugu7 Írta:Hát..... Ha soknak tünt, visszafogom magam.
Üdv: Klári

nem soknak tünt Big Grin

csak nagyon alacsonyak voltak az értékek és már lassan mindenki rendszeres tanácsadó lett

emlékszel milyen sokat gondolkodtunk az új kategórián Big Grin
A hangok is megmondták.
Válasz idézéssel
Klári!
Egyáltalán ne fogd magad viszza , Szükség van a jó tanácsaidra.
Üdv!
Katla
Válasz idézéssel
Hát..... Ha soknak tünt, visszafogom magam.
Üdv: Klári
Válasz idézéssel
Látom én is le vagyok fokozva . Pedig nemrég lattam , hogy" rendszeres tanácsadó" még hengectem is a férjemnek. Na, nem téma majd nem engedem a gépem közélébe ..../nem tudok mosolygós figurát ide tenni , de gondoljátok ide!!!!
/
És ilyen dolgos időben naná, hogy sok a hozzászólás.
Katla
Válasz idézéssel
a rangokat egy kicsit átértékeltem, bizonyára többen lefokozva érzik most ezért magukat Big Grin , de erről szó sincs !!

az utóbbi időben nagyon megszaladt a hozzászólásszám és ehhez igazítottam az értékeket.

hasonló korrekció a későbbiekben is lehetséges Big Grin
A hangok is megmondták.
Válasz idézéssel
Remélem, jó helyre írom...
Köszönet a hóesésért! Nagyon tetszik! Smile Legalább itt havazzon, ha már a valóságban nem.
Válasz idézéssel
Kedves Látogatóink!
A fórumból a régóta inaktív témákat áthelyeztem az Inaktív fórumok nevű csoportba.
Kérek mindenkit mielőtt új témakört indít nézze meg az előzményeket, mert gyakori, hogy két topiccal hamarabb már indult egy hasonló, amiben kitárgyaltunk egy témát, ilyenkor célszerű ezt átolvasni, és ha ebben nincs megfelelő információ, akkor itt folytatni. Az ugyanazon témában indított fórumokat össze fogjuk vonni. Reményeink szerint így áttekinthetőbb és még inkább használható lesz a portál ezen része.
Kérem segítségeteket és megértéseteket!
A hangok is megmondták.
Válasz idézéssel
most már nálam is ok! :lol:

Kati
Válasz idézéssel
pontos ha a beállítások megtörténnek
a tiedet pl. nálam jól mutatja mostmár Big Grin
A hangok is megmondták.
Válasz idézéssel
Elnézést a kérdésért nem olvastam el az előző instrukciókat.

Kati
Válasz idézéssel
A fórum órája 2 órával kevesebbet mutat.

Érdeklődöm, hogy lehet-e ezen változtatni?

kati
Válasz idézéssel
hogy jól működjön az óra a fórumban a következő bállításokat kellene mindenkinek megtenni a saját fiókjában:

bejelentkezett tagként, itt:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.aktaforum.hu/index.php?name=Your_Account">http://www.aktaforum.hu/index.php?name=Your_Account</a><!-- m -->

rákattintani a beállításaim menüpontra :
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.aktaforum.hu/index.php?name=Your_Account&edit=prefs">http://www.aktaforum.hu/index.php?name= ... edit=prefs</a><!-- m -->

és átállítani az időt GMT+2 re (Cairo, Helsinki stb...)

és alatta a Daylight Saving Time pontnál a noDST-re állítani

és elkmenteni alul

elvileg így jó lesz az óra mindenkinél
A hangok is megmondták.
Válasz idézéssel
08:15
A hangok is megmondták.
Válasz idézéssel
08:14
A hangok is megmondták.
Válasz idézéssel
08:13
A hangok is megmondták.
Válasz idézéssel
Kedves Kriszta, köszi a választ, közben én is megtaláltam és megnyugodtam, hogy az én ügyfeleimnek nem kell.
Üdv: zsemle
Válasz idézéssel
Hello Zsemle!

Üdv. Épp ma jelent meg egy tájékoztató az APEH honlapján a de minimis támogatással kapcs. adatszolgáltatásról. Megpróbálom ide bemásolni.

Az Adó- és Pénzügyi Ellenőrzési Hivatal közleménye az Art. 176. § (14) bekezdése szerinti adatbejelentésre kötelezettekről 2006.04.26.

Szia
Válasz idézéssel
Kedves Aktafórumosok! Új tagként üdvözlök mindenkit, erste blickre elég hasznosnak tűnik a dolog, egy ismerősöm ajánlotta. Rögtön egy kérdés:
de minimis támogatás külön bevallásáról hallottatok-e? Magamról annyit:
INFOTÉKA programjait használom jó régóta, még a DOS-os rendszerben kezdtem, most már a Windows-al folytatom, használom a Bért, Kontírt, Naplót, Tárgyi eszközt, Riport generátort. Ha kérdésetek van, szóljatok. Ja és imádom a havas telet és a téli sportokat. Zsemle
Válasz idézéssel
Nekem így tetszik, ahogy van... és használom is.
Legfeljebb a humornak tennék be egy rofatot valahova... ;-)

- Miből vizsgáznak a Télapó rénszarvasai?
- Szánvitelből...
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 3 Vendég