A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karbantartás
joekobak Írta:Az első, ami a régi megszokott működéstől eltérőnek tapasztalok, hogy a felső hozzászólások nem a legfrissebbek: átállítása az aktuális lap alján ascending-descending>Go, akkor feljönnek a legfrissebbek, aztán a többire is rájövünk lassan...
Érdekes, hogyha nem vagyok bejelentkezve, akkor tud magyarul (csökkenő/növekvő), de amint bejelentkeztem már nem (ascending-descending). Sad

Egyébként tetszik jobb oldalon a kis on line felirat, ha az üzenet írója éppen fönn van. Smile
Nyugalom! A világmindenség azt sem tudja, hogy létezel.
Válasz idézéssel
joekobak Írta:De azért bogarászni lehet?
Természetesen, ezért látható már így "félkésszen",
Nehogy elvonási tünetei legyen valakinek.Smile
“software is like sex : it's better when it's free..”
Válasz idézéssel
lunda Írta:Kis türelmet mégSmileTehát még karbantartás van.
Szia Lunda!

De azért bogarászni lehet?
Üdv.: János
Válasz idézéssel
Kis türelmet mégSmile
Nagyon ne lakjátok be még, mivel ez csak az alap telepítés.
Hinyoznak valóban az avatarok, a dokumentumok.
Változni fog még 1-2 dolog is. De ezt már csak este tudom befejezni.

Tehát még karbantartás van.
Válasz idézéssel
Helló Megtaláltam!

Egyszóval Lányok! Indulás a Felhasználói vezérlőpultról, ott lehet átállítani a nyelvet, a megjelenítési formát, a csökkenő-növekvő sorrendet, azaz induljunk a kályhától... Úgy tűnik, ezeket mindenkinek az első belépéskor kell elvégezni...

Most keresem a régi lemezemet, (az avatarom), de a könyvtár még üresnek tűnik...
Válasz idézéssel
Kedves Fórumtársak!

Úgy látom Lunda a mi esti pihenőnk idején alaposan átalakította a fórum felületét...

Az első, ami a régi megszokott működéstől eltérőnek tapasztalok, hogy a felső hozzászólások nem a legfrissebbek: átállítása az aktuális lap alján ascending-descending>Go, akkor feljönnek a legfrissebbek, aztán a többire is rájövünk lassan...

Hello Lunda! Ezt a besorolási beállítást minden lapbetöltés után el kell végezni? Nem lehet ezt az egész Fórumra nézve egy helyen alapértelmezésűnek választani? Mert így kissé nehézkes a kezelése, itt annyira pörgősek a napi események, ha minden lap betöltéskor lemegyünk a lap aljára, átállítjuk, aztán új belépésnél ismét, az nagyon hosszadalmas lesz... :x
Válasz idézéssel
Lunda,kedves!

Nagyon köszönjük,hogy ránk szánod az éjszakai pihenőidőd is! Tudjuk,hogy azért tetted ilyen barátságos időpontra,hogy egy kicsit a családunkkal is törődjünk!
Köszönjük Neked ezt a kis szabadidőt!
Válasz idézéssel
polika Írta:Akkor még gyorsan rendet rakok az aktafórumos íróasztalomon, kihozom a számológépemet, meg a Hvg-met, hátha akkor lesz rá szükségem, mikor zárva vagytok.
Jó rendrakást, aztán holnap keresgéünk a polcokon.
:lol:
Válasz idézéssel
Akkor még gyorsan rendet rakok az aktafórumos íróasztalomon, kihozom a számológépemet, meg a Hvg-met, hátha akkor lesz rá szükségem, mikor zárva vagytok.
Jó rendrakást, aztán holnap keresgéünk a polcokon.
Ha a puszik esõcseppek, egy tengert küldök, Ha az ölelés falevél, egy erdõt küldök Nektek.
Válasz idézéssel
lunda Írta:raczerika: Ha engem kérdezel, biztos lenne ötletemSmile
Azért valamit kitalálok , hamár így rákérdeztél.

Caranita: Mire gondolsz?

joekobak: Ez itt az aktaforum.hu és nem a mo.hu Smile Confusedag:

Szia Lunda! Olyan jó lenne, ha lenne könyvjelző, vagy valami. Elolvasnék mindent, de úgy kell összevadásznom, hogy hol tartok a témákban.

Ha lesz legközelebb változás, akkor esetleg ezt betehetnéd a fejlesztésekbe. Tudom, hogy nem kis kérés.

Köszönettel: Alba
Válasz idézéssel
lunda Írta:
Balázs Írta:Hát valahogy majd csak megleszek nélkületek :lol:
Csak tudnám hogy jött ki Lundának a 00:31:30? Big Grin

date -d "@1234567890"
Sat Feb 14 00:31:30 CET 2009

Hogy mi is ez:
http://hu.wikipedia.org/wiki/Unix_time
<!-- m --><a class="postlink" href="http://hup.hu/node/65913">http://hup.hu/node/65913</a><!-- m -->

Tudom kicsit "kocka" dátum de szerintem ennyire érdemes megemlékezni róla.

Hű, ez kicsit olyan, mint a Star Trek-ben a csillagidő.... :lol:
Üdv.: Anita
"Örökké nem eshet"
Válasz idézéssel
lunda Írta:raczerika: Ha engem kérdezel, biztos lenne ötletemSmile

Hát arra gondolok, hogy pl. más színű lesz-e az oldal, máshogyan lesznek-e elrendezve a menük, esetleg nem lesz ennyi téma, hanem valahogyan összevonjátok az ugyanolyan témában csak más-más néven futó dolgokat.
"Örökké nem eshet"
Válasz idézéssel
Kedves Lunda!
Köszönöm, elolvastam. Hogy mennyit értettem belőle...... asszem mégiscsak örülök, hogy könyvelő lettem Big Grin
Válasz idézéssel
raczerika: Ha engem kérdezel, biztos lenne ötletemSmile

Válasz idézéssel
Balázs Írta:Hát valahogy majd csak megleszek nélkületek :lol:

date -d "@1234567890"
Sat Feb 14 00:31:30 CET 2009

Hogy mi is ez:
http://hu.wikipedia.org/wiki/Unix_time
<!-- m --><a class="postlink" href="http://hup.hu/node/65913">http://hup.hu/node/65913</a><!-- m -->

Tudom kicsit "kocka" dátum de szerintem ennyire érdemes megemlékezni róla.
Válasz idézéssel
Hát valahogy majd csak megleszek nélkületek :lol:
Válasz idézéssel
Lám-lám, Lunda hajlandó olyan időpontot választani a szükséges karbantartáshoz, amikor éppen nincs égetően közeli bevallási határidő, ráadásul a hivatali és munkaidő után az esti csendes pihenő idejére...
Köszönjük és várjuk a felfrissülést, jó munkát!

Válasz idézéssel
És a karbantartás után számítsunk valami nagy meglepetésre? Pl. dizájn-váltás, témakör-összevonás stb.
"Örökké nem eshet"
Válasz idézéssel
Drága Erikám !

Csak " elütöd " valamivel az időt ? Vagy esetleg már minden ok ? Ha valóban így van akkor otthon minden rendben van, és ha már otthon sem találsz munkát akkor ne felejtsd el, hogy Te is vagy, kényesztesd egy kicsit magad is. Meglátod, hogy olyan gyorsan elrepül ez az idő, és akkor újra találkozunk.
Azért ne feljetsd el, hogy az Életben vannak csodálatos dolgok is !

Kicsi
Válasz idézéssel
És addig mit csináljak?

Erika
Válasz idézéssel
Tisztelt tagjaink, látogatóink!
Az aktafórum 2009.02.13. 18:00 - (várhatóan)2009.02.14. 00:31:30 között karbantartás miatt nem üzemel.
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég