A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Működik az EBEV?
Nálam is. Akiket csak délután tudtam elküldeni, azoknál mind késett bevallásként szerepel!
Üdv:Szilvi
Válasz idézéssel
nekem ez az időpont ugyanaz
Válasz idézéssel
Én is küldtem tegnap bevallást. Az értesítési tárhelyen látom, hogy az elküldés ideje 12:31, beérkezés ideje 23:21.
Nem lehet, hogy akkor könyvelik fel késett bevallásnak, ha a beérkezés ideje átcsúszik másnapra?
Az enyém is majdnem így járt, pedig délben küldtem.
Johanna
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Íme egy újabb gyöngyszem tőlem nektek!
Tegnap este elküldtem az áfákat (papírom van róla) és az egyik cégnél volt egy kis grimbusz, erre ma reggel 8-kor jön a hiba értesítő, hogy a 2009.07.21-én beküldött 0965-ös bevallás az alábbi hibákat tartatalmazza! 8O
Azt nem tudják,hogy mikor küldtem, de azt tudják, hogy rossz. Aranyos!
Sziasztok,Nándi
Válasz idézéssel
Igen én is hasonlókat mondtam, az átadott kinyomtatott bevallás mögötti nyugtát emlegettem. A fő problémája az volt, hogy a kartonokat csak CD-n pdf formátumban adtuk át és nem nyomtattuk ki papírra.
Én sem hívtam fel soha az elődöt, inkább megoldottam, ha kellett orba-szájba önellenőriztem pótoltam 4-5 évet. Az viszont tény, hogy beképzelt és végtelenül hiú vagyok a csapatom munkájára. Mi vagyunk a legjobbak, a tökéletesek és főleg a legszebbek Tongue( Mert mint tudjuk egyetlen hibám van: az a mérhetetlen szerénység Big Grin) Bocs a fáradság mindig hülyéskedésbe torkol nálam.
Üdv: Klári

Ha javulni látod a dolgokat, akkor valami fölött elsiklottál.
Válasz idézéssel
Én biztosan visszakérdeztem volna, megnézte-e előtte a nyugtákat? Vele még sosem fordult elő ilyen? Vagy esetleg késett bevallás esetén a bíyrság számlán is lenni kellene összegnek.
Még sosem hivtam fel ilyen ügyben az elődömet, akkor sem, ha fenntartásaim voltak.
Úgy gondolom, aki így viselkedik, azzal szemben is fenntartásaim lennének.
Bízom benne olvas bennünket.
Ha a puszik esõcseppek, egy tengert küldök, Ha az ölelés falevél, egy erdõt küldök Nektek.
Válasz idézéssel
Drága Polika!

Engem speciel baromira zavar. A minapon, nem fizetés miatt kidobott ÜF új könyvelője hívott fel: "mit játszom az agyamat az átadott teljes adattartalommal rendelkező CD-vel, mi sem végzünk tökéletes munkát, ott virít a folyószámlán, hogy késve nyújtottuk be bevallást". A hiúságomba jól belegázolt ezzel Big Grin , de tényleg beadtuk a darabot határidőben, és tényleg késettként vitték fel. No ilyesmik miatt zavar.

Válasz idézéssel
és miért zavar ez benneteket? papír van, hogy időben bement,bünti nincs.
Ha a puszik esõcseppek, egy tengert küldök, Ha az ölelés falevél, egy erdõt küldök Nektek.
Válasz idézéssel
sziasztok!
nekem is pont ez a bajom.. Smile 20.-án elküldtem, késett bevalllásként jelenik meg. viszont annál a cégnél, amit meg már múlt héten beküldtem, nem jelenik meg a folyószláján sehogy... ki érti ezt? na, én tutkóra nem idegesítem fel ezen magam....(majd akinek 3 anyja van)
Smile
Manka
Válasz idézéssel
Ha már rakjátok az áldást az ebev-re én is csatlakozom, mert igencsak dühös vagyok!
Szóval, tegnap délután, v agyis 20-án!!! elküldtük az áfa bevallásokat 16 és 18 óra között, elfogadó nyugtán dokumentálva a küldés időpontja. És most jön a meglepetés!
Lekértem az ügyfelek folyószámla kivonatát, és mit látok? KÉSETT 65-ÖS BEVALLÁS!
Vagyis ha nem működik a hülye ebev, akkor a hibás az az őrült könyvelő, aki 20-án küldi a bevallást!
Na ..most akkor mi van??????
Ti tapasztaltatok ilyet? Vagy ez csak az észak-alföldinél van így?
manyu
Válasz idézéssel
Két gépem van. Egyiken mozzarella, azzal nem jött be már reggel sem, de a másikon, amin exploler azon reggel még igen. Igaz 9 körül a nyugtanyomtatás már nem működött, kézzel iktattam a füzetbe.
Azóta nem néztem, gondoltam más is hadd dolgozzon.
Válasz idézéssel
Azt hiszem teljesen kiakasztottuk az ebevet! Nekem most sem működik. Nem tudom megnézni a nyugtáimat! Sad
Válasz idézéssel
Igen!

Addig húzzuk az időt mindenféle javítgatással, meg az ellenőrző progi alapján történő töltögetéssel míg a körmünkre ég oszt egyszerre tolakszunk a bejáratnál.

Válasz idézéssel
Mert mi semmire sem tudunk vigyázni.
Szinte minden bevallási határidőnél tönkrevágunk valamit a Magyarország.hun.
Lányok, egy kicsit finomabban!! :wink:
Válasz idézéssel
Most olvastam, hogy a hiba elhárítása folyamatban, elnézést, stb....
Üdv.: Zsuzsa
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Nálam is meghalt. Feltölteni még hol tudtam, hol nem, de az ebevbe nem tudok bejutni sehogysem...
Csak kicsikét vagyok dühös! :twisted:
Válasz idézéssel
Ahhha, szóval Te rontottad el. Szegényt ennyit strapálni.... Confusedak:
Válasz idézéssel
De érdekes :roll: Én még nyomtatványokat is töltöttem le meg törzsadatokat az ebevről napközben. Lehet nem bírt a a tempót velem és beadta a kulcsot? :lol: :lol:
Ha véghezviszed a lehetetlent, a főnököd felveszi a napi teendőid közé... ..
Válasz idézéssel
Puszi, Lányok!
Igen, a feltöltés ment rendesen.. Sőt, kb 11-kor még tudtam nyugtát letölteni, aztán utána valamikor megbolondult és azóta agonizál. :mrgreen:
Válasz idézéssel
Szia Zsuzsi!

A Mo.hu nekem működik, feltölteni tudok, de az EBEV-be én sem tudok belépni. Persze nyugtám sincs!

Válasz idézéssel
Zsuzsa!

Nekem megy.... :roll: egész nap küldtem a nyomikat
Ha véghezviszed a lehetetlent, a főnököd felveszi a napi teendőid közé... ..
Válasz idézéssel
Nálam haldoklik. Több mint egy órája nem tudok belépni. :evil:
Válasz idézéssel
Köszi!

Most én is tudok lehúzni. Pillanatnyi elmezavar lehetett amit kifogtam. Big Grin

Válasz idézéssel
Szia Klári!

Most próbáltam, nekem sikerült.
Tünde
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Tudtok folyószámlát letölteni most?

Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég