A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Könyvelőt keres
Szia Klári!
Aktuális még a könyvelő keresés? Én nagyon szívesen elvállalnám.
Kata
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Egy kicsi de elég zűrös Bt-nek keresek a VII. kerületben kollegát aki át tudja venni, mert a cégnek macerás hozzánk kijutni.
Akit érdekel szóljatok priviben.
Üdv: Klári

Ha javulni látod a dolgokat, akkor valami fölött elsiklottál.
Válasz idézéssel
Üdvözletem,
teljes munkaidős állást keresnék. Regisztrált könyvelő vagyok és 55 éves :roll:
1994 óta vagyok a pályán. Teljes körűen végzem a munkám. Könyvelés, bevallások,
beszámolók, könyvvizsgálatnál részévétel természetesen, adóhatóságok előtt képviselet, bér-, munkaügy.
(III. kerületben lakom, nagyon szeretnék itt a környéken állást találni.)
Jelenleg állásban vagyok vagyis a felmondási időt le kell dolgoznom és
az ügyfeleket nem is hagynám csak úgy ott.....
<!-- e --><a href="mailto:ildi.wiesner@gmail.com">ildi.wiesner@gmail.com</a><!-- e -->
Ildi
Válasz idézéssel
Kedves Kollégák!

Budapest belvárosában a 6. kerületben 8 órában főállású könyvelőt keresünk augusztus végi - szeptember eleji kezdéssel. Kulcs könyvelési szoftverek ismerete előny. Nyugatitól villamossal kp. 15 perc.

Kérem privátba írjatok.

Köszönöm!
Válasz idézéssel
Könyvelőirodában teljes munkaidős állást keresek egyik ismerősömnek Budapesten. Mérlegképes könyvelői tanfolyamot végzett, de még hiányzik két szakmai záróvizsgája (Számviteli-elemzési ismeretek alkalmazása, valamint az Ellenőrzési ismeretek alkalmazása )
Olyan könyvelőiroda lenne jó, ahol nem akadály, hogy nincs semmi gyakorlata, ugyanakkor megtanulhatná a szakma csínját-bínját. Kérem, ha valaki kezdőt tudna alkalmazni vagy tud ilyen lehetőségről írjon a privát címemre. Angol és német közgazdasági szakmai nyelvvizsgája van, ezzel segíthetne, ha esetlegesen szükség lenne rá az adott helyen.
Válasz idézéssel
Kedves Kollégák!

Budapesti zrt-hez (helyileg a Mammuthoz van közel) teljes állásba könyvelőt szeretnénk felvenni. A lényeg a szakmai tapasztalat és a szorgalom. A feladat számlázás és a napi könyvelés lenne.
üdv
Marcsi

Több szem többet lát....
Válasz idézéssel
Sziasztok.

Könyvelőirodában keresek teljes munkaidős állást.
Középfokú pénzügyi-számviteli ügyintéző végzettséggel rendelkezem, és kezdő vagyok, így tapasztalatom sajnos nincs viszont szorgalmam és fogékonyságom annál nagyobb. Olyan könyvelőirodát keresek ahol a szakma gyakorlati részét is el tudnám sajátítani, és ahol kezdőként is tudnék érvényesülni. Budapesten főként a XI. kerületben és környékén keresek állást. Ha valaki keres munkatársat, vagy tud valamit kérem írjon privitbe.
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Budaörsön keresek egy barátnőt, aki kedves ismerősöm cégét (pici Kft) átvállalja.

Válasz idézéssel
MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ KERESTETIK!!

Ha TE

>szívesen dolgoznál heti 20 órában egy, a Kálvin térhez közeli könyvelőirodában;
>min.5éves tapasztalattal rendelkezel;
>TELJES körű könyvelést tudsz vállalni felelősséggel az adatrögzítéstől a beszámoló készítésig;
>hajlandó vagy folyamatosan tanulni, képezni önmagad;
>szereted a kihívásokat;
>bírod hosszú távon a szakmából adódó monotonitást, s ezen felül tudod kezelni az ad hoc jellegű -olykor nem kevés izgalmakat is adó-megoldandó feladatokat;
>képes vagy rendszerelvű gondolkodásmódra, s az adatrögzítésen túl szorult beléd egy csekély tulajdonosi szemlélet is,

akkor RÁD várunk!Küldd el önéletrajzodat, s fizetési igényedet az <!-- e --><a href="mailto:konyvelo9@indamail.hu">konyvelo9@indamail.hu</a><!-- e -->-címre, hogy minél előbb tagja lehess eme remek, kis, fiatalos csapatnak!
Válasz idézéssel
Üdvözlöm!
Önálló munkavégrésre alkalmas könyvelő vagyok. Megbízható, pontos. Ha aktuális a könyvelő keresés, kérem keresni szíveskedjen.
Terika

gugu7 Írta:Kedves Jóbarátom keres főállásban önálló könyvelőt.

Ha tudtok valakit írjatok priviben, mert szeretnék Neki segíteni.
Válasz idézéssel
Sziasztok,
SOS keresek , Sopron és vonzáskörzetében valakit , aki tudna segíteni munkaviszony melletti egyéni vállalkozó anyagának rendbetételéhez.
Önálló tevékenysége is van, (játékvezetés) + egyéniben oktatásszervezés.
Valaki.. !! :-)
üdv, Gabi
Válasz idézéssel
Borzasztóan sajnálom Kati, de ezt ki kellett vennem! Cry

Klári[/quote]

Szia Klári!

Nem értem, tettem valami rosszat?
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Regisztrált mérlegképes könyvelő vagyok, könyvelőirodai és céges tapasztalattal. Csepelen vagy vonzáskörzetében keresek állást. Részmunkaidő is érdekel, vagy bedolgozás. Rlb programmal rendelkezem.
Családi okok miatt keresem hogy Csepel közelében legyen, ha valaki tud ilyet, örülnék ha értesítene.

Köszönöm
Mariann
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Borzasztóan sajnálom Kati, de ezt ki kellett vennem! Cry

Klári
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Sürgősen keresek bér-tb ügyintézői állást Budapesten azonnali kezdéssel!!
Ha valakinek szüksége lenne ilyen munkatársra, kérem jelentkezzen az erika(pont)detari(kukac)gmail(pont)com emailcímen.
Lehetőleg XIII.(Reitter) kerülettől BKV-val jól megközelíthető legyen. Köszönöm
Erika
Válasz idézéssel
raczerika Írta:Sziasztok!
Egyik ügyfelem (kft) elköltözött Miskolcra. Könyvelőt keresek neki. A cég kicsi, nincs alkalmazott. Akit érdekel írjon priviben.
Erika

Nincs miskolci könyvelő ismerősötök?
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Egyik ügyfelem (kft) elköltözött Miskolcra. Könyvelőt keresek neki. A cég kicsi, nincs alkalmazott. Akit érdekel írjon priviben.
Erika
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Cégünk végelszámolása lassan finishbe fordul, így munkát keresek.
Minden megoldás érdekel: részmunkaidő, teljes munkaidő, kisegítő munka, takarítás, vasalás Big Grin számla képes vagyok, de van start bónusz kártyám is.
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Mérlegképes regisztrált könyvelő vagyok, 1996 óta a szakmában, többféle cégnél dolgoztam alkalmazottként, jelenleg egy multinacionális kereskedelmi kft.főkönyvelője vagyok főállásban. most kiváltottam másodállásban az egyénit, ezért várom olyan ügyfelek jelentkezését, akik éppen könyvelőt keresnek. Jelenleg egy alapítványt és egy egyszemélyes kft-t könyvelek. 18.kerületben lakom.
elérhetőségem: <!-- e --><a href="mailto:j.ruzsak@t-online.hu">j.ruzsak@t-online.hu</a><!-- e -->
Válasz idézéssel
Sziasztok,
Főállás mellett vállalom kisebb cégek könyvelését! Nemrégiben indult vállalkozásom van, Budapest és Cegléd vonzáskörzetében tudok mozogni. Rugalmas vagyok, akár "házhoz" megyek az anyagért! Teljes körű könyvelést, bérszámfejtést vállalok, mindkettőben nagy tapasztalattal rendelkezem.
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Könyvelő mellett keresek állást könyvelői asszisztens, vagy adminisztrátori állást, ahol könyvelő mellett tudnék tapasztalatokat szerezni és ahol tudnám kamatoztatni a számviteli ismereteimet. Folyamatban lévő pénzügyi-számviteli ügyintéző tanulmányaim vannak, már csak 1 vizsgarész van hátra, Szegeden érdekelnek lehetőségek jelenleg is ott dolgozok, csak teljesen más munkakörben. Ha esetleg valaki keres munkatársat vagy tud segíteni, annak megköszönném
Válasz idézéssel
Szia zsemle!

Ha még aktuális a dolog akkor én tudnék segíteni, de sajnos nem tudok privát üzenetet küldeni mert nem rég regisztráltam. elérhetőségem: -

Köszönöm:Ági
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Budapesten, Zuglóban keresek könyvelőt induló kft. könyvelésére. Én a XVIII. kerületben vagyok, neki kicsit messze, szeretne hozzá közelebbit találni.
Akit érdekel, írjon priviben, elküldöm az elérhetőséget.

Üdv.zsemle
Az Everest fölött kinyílt a monszun....én meg itt punnyadok, mert csak egy szegény kis ZSEMLE vagyok...
Válasz idézéssel
Szia Klári,

engem érdekelne barátnőd cége, most regisztráltam, egyenlőre még nem találom, hol tudnék Neked priviben írni.. Sad
<!-- e --><a href="mailto:evice.tolnai@gmail.com">evice.tolnai@gmail.com</a><!-- e --> az elérhetőségem, esetleg ott beszélhetnénk a részletekről..

üdv.
Éva
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Kedves barátnőm Kft-t alapít a XVII. ker.ben (városközpont). Megigértem, hogy fogok javasolni könyvelőt a környékből aki közel van, mert én nagyon messze vagyok.

Akit érdekel írjatok priviben! Egyébként meg ne hagyjatok cserben!!!!!

Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég