A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Könyvelőt keres
Sziasztok! Nem régen önállósult, de sok éves tapasztalattal rendelkező regisztrált könyvelő-adótanácsadóként munkát keresek Smile , akár rész-munkaidőben is, Budapesten. Jelenleg saját cégben dolgozom, de nem sikerül felfuttatnom, inkább dolgoznék másnak Smile .
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Még mindig aktuális!

Tisztelt Kollégák! Alkalmi helyettesítésre keresek BaBér programot nagyon jól ismerő (annak Bér, Munkaügy, Táppénz, Riporter, Cafeteria moduljait különösen), TB ügyintézői végzettséggel (aktív gyakorlattal is), gépkocsival rendelkező, számlaképes kollégát/kolléganőt, Gyál 20-25 km-es körzetében. Csak azok jelentkezését várom, akik valamennyi feltételnek megfelelnek.

Priviben írjon, akit érdekel, a részleteket megbeszéljük.

Üdv.zsemle
Az Everest fölött kinyílt a monszun....én meg itt punnyadok, mert csak egy szegény kis ZSEMLE vagyok...
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Mérlegképes könyvelőt keresek több cég könyvelésére, Budapesten. Elsősorban részmunkaidőben vagy másodállásban, de később lehet szó teljes munkaidőről is. Ha valakit érdekel kérem írjon a <!-- e --><a href="mailto:drisztina@gmail.com">drisztina@gmail.com</a><!-- e --> emailcímre.

Köszönöm: drisztina
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Mérlegképes könyvelőt keresek több cég könyvelésére, Budapestre. Elsősorban részmunkaidőben/másodállásban, de később lehet szó teljes munkaidőről is. Ha valakit érdekel írjon a <!-- e --><a href="mailto:drisztina@gmail.com">drisztina@gmail.com</a><!-- e --> emali címre.

Köszönöm: drisztina
Válasz idézéssel
Üdvözlök Mindenkit!
Budapesti regisztrált mérlegképes könyvelő vagyok, pályakezdőként keresek lehetőséget gyakorlat megszerzésére.
Amit a gyakorlati lehetőségért cserébe ajánlani tudok: elvégzem az adatrögzítést, kontírozást, egyéb adminisztratív munkát, szorgalommal, kitartással. Időbeosztásom rugalmas, szívesen alkalmazkodom!
Bármilyen tanácsot elfogadok és megköszönök, ha valaki esetleg hasonló helyzetben volt/van.
Köszönöm: Kata <!-- e --><a href="mailtoConfusedzollosik@t-online.hu">szollosik@t-online.hu</a><!-- e -->
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Tisztelt Kollégák! Alkalmi helyettesítésre keresek BaBér programot nagyon jól ismerő (annak Bér, Munkaügy, Táppénz, Riporter, Cafeteria moduljait különösen), TB ügyintézői végzettséggel (aktív gyakorlattal is), gépkocsival rendelkező, számlaképes kollégát/kolléganőt, Gyál 20-25 km-es körzetében. Csak azok jelentkezését várom, akik valamennyi feltételnek megfelelnek.

Priviben írjon, akit érdekel, a részleteket megbeszéljük.

Üdv.zsemle
Az Everest fölött kinyílt a monszun....én meg itt punnyadok, mert csak egy szegény kis ZSEMLE vagyok...
Válasz idézéssel
Szia Zsemle,

aktuális még ez az állás? Mikortól kell kezdeni?

zsemle Írta:Sziasztok!

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.profession.hu/hu/allas/penzugyi-elemzo-diebold-hungary-onkiszolgalo-megoldasok-kft-gyal-425320">http://www.profession.hu/hu/allas/penzu ... yal-425320</a><!-- m -->

Akit érdekel, annak szívesen adok további infót.
Addig is néhány:
céges busz Határ út-Europarktól (útközben pár helyen megáll)
gépkocsival történő bejárás térítése
3 hónap próbaidő után cafeteria
tisztességes fizetés
bejelentett állás
kellemes munkakörnyezet, kollégák
stabil cég.
Üdv.zsemle
Válasz idézéssel
Sziasztok!

13. kerületben keresek állást könyvelő mellett, könyvelőirodában, pénzügyi-számviteli osztályon.
Start Plusz kártyám lehet, akár azonnal tudnék kezdeni.
Van ügyintézői papírom, mérlegképesem (reg. nélkül), szakellenőri végzettségem (váll. szakon).
Gyakorlat vegyesen ezekben több-kevesebb, az előző munkahelyem egy állami cég volt 5 éves határozott idejű szerződéssel.
Ezeken kívül felhasználói szintnél jóval magasabb informatikai tudás, gépírástudás.

Hosszú távú állás érdekelne. Ha valaki esetleg keres munkatársat, szívesen venném a megkeresést!

Köszönöm a figyelmeteket!
Ilda
Válasz idézéssel
Szia Mirtill!
Ez így tényleg jobban hangzik! Sajnos-hálisten engem már nem érint, de van egy kis exem, akit talán igen.......

Ági
Válasz idézéssel
Szia Ági,

csak beleírták, nem kell tárgyalni senkivel, maximum írásban, a jelentésekben van szükség némi angoltudásra, ill. e-mailekre kell válaszolni (azt sem sűrűn).
Az M5 23-as kilométerszelvényénél kell lejönni, s még Tatabányáról is járnak be dolgozni. Én a XVIII. kerületből 15 perc alatt vagyok kint.

Üdv.Myrtill
Válasz idézéssel
Szia Zsemle!

Lehet, hogy tévedek, de a tárgyalóképes angol beszédben és írásban, sokakat visszatart még mostanában is........ :oops:

Talán ez is oka, hogy nincs jelentkező, na meg Gyál is, pedig tényleg nem a világ vége.... :lol:

Ági
Válasz idézéssel
Szia Zsemle!

Engem érdekelne, csak hát a két gyerek és az irodám mellett napi szinten nem tudom vállalni azt, hogy bejárjak. Smile
De hátha valakit érdekelni fog, csak be van mindenki havazva az áfa bevallások gyártásával.

Üdv:
Anita
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Ne már, hogy ennyire nem érdekel senkit! Állandóan a munkanélküliségről sírunk, rívunk, erre 2 hét óta senkit nem érdekel az ajánlat. Pedig nem rossz! Na jó, keresnek még kiszállítási koordinátort is... Hasonlóan tisztességes az ajánlat, mint a pénzügyes.

Üdv.zsemle
Válasz idézéssel
Sziasztok!

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.profession.hu/hu/allas/penzugyi-elemzo-diebold-hungary-onkiszolgalo-megoldasok-kft-gyal-425320">http://www.profession.hu/hu/allas/penzu ... yal-425320</a><!-- m -->

Akit érdekel, annak szívesen adok további infót.
Addig is néhány:
céges busz Határ út-Europarktól (útközben pár helyen megáll)
gépkocsival történő bejárás térítése
3 hónap próbaidő után cafeteria
tisztességes fizetés
bejelentett állás
kellemes munkakörnyezet, kollégák
stabil cég.
Üdv.zsemle
Válasz idézéssel
Szia Erzsó!

Az V. kerületi könyvelői állás érdekelne. Természetesen regisztrált mérlegképes végzettséggel, kb 10 éves tapasztalattal. Szívesen küldök önéletrajzot e-mail címre. Várom a válaszodat.Köszönöm a segítséget!

Szia Anita
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Ha valakit érdekelne,V.ker-ben legalább heti 2 alkalommal a helyszínen kellene könyvelni ,munkaügy Tb.bér nem kifizetőhely.
Mindent a helyszínen,elhozni papírokat nem lehet./ 3 cég egy helyen/
Kérem jelezni!Angol tudás előny lehet.
"Ne veszitsétek el a fejeteket.
Az élet még szeretné megsimogatni."
Válasz idézéssel
Sziasztok,

általam "bérkezelt" cég (multi) pénzügyi asszisztenst/ügyintézőt keres gyáli munkahelyre (Prologis Ipari Park). Ha valakit érdekel, jelezze, küldök bővebb tájékoztatást.
Bejelentett 8 órás munkaidő, juttatások, kulturált munkahely és egyebek.
Üdv.zsemle
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Segítséget kérnék tőletek.
Ha esetleg valamelyikőtöknek az ismerőse keres Pest megyében könyvelőt és ti nem tudjátok már vállalni, kérlek gondoljatok rám. Nagy szükségem lenne rá, hogy miért azt páran tudjátok is.
Szívesen vállalok/vállalunk távkönyvelést is ftp kapcsolattal, vagy más könyvelő irodának is igény szerint be tudunk segíteni.

Részletesebb infot magamról és a cégemmel kapcsolatban az email címemről tuduk küldeni: <!-- e --><a href="mailto:konyveles72@freemail.hu">konyveles72@freemail.hu</a><!-- e -->

Köszönöm:
Anita
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Könyvelői, esetleg pénzügyi munkát keresek. Van PSZF-en végeztem, van mérlegképesem és 3-4 év könyvelőirodai gyakorlatom.
<!-- e --><a href="mailto:csaba0516@gmail.com">csaba0516@gmail.com</a><!-- e --> a címem.
Üdv.: Bocsa
Válasz idézéssel
Sziasztok,

XIII. kerületi könyvelőirodámba új kollegát keresek.

<!-- m --><a class="postlink" href="http://allas.oliveandbrown.hu/">http://allas.oliveandbrown.hu/</a><!-- m -->

Ha valakit érdekel, kérem keressen meg.

Üdv
Betti
Válasz idézéssel
Sziasztok,

bocsánat, hogy ideteszem, nem könyvelő keresésről van szó.
Egyik ügyfelemnél mérnök-informatikust (termelési gyakorlattal) és mérnökhallgató-gyakornokot keresnek, gyáli munkavégzéssel.
Akit esetleg érdekel (munkát kereső hozzátartozó vagy ismerős miatt), küldjön egy privát üzenetet és elküldöm az állás-pályázatokat.

Üdv.zsemle
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Ismerősöm őstermelői adózásban jártas könyvelőt keres Pest déli körzetében (M0-M5-ös csomópontban van a telephely). Én nem értek az őstermelőkhöz, ez nagy hiányosságom, fekete pont az önéletrajzomban. De itt vagytok Ti!
Tisztességes, gyakorlott vállalkozás, stabil megrendelőkörrel, nem adóelkerülés a cél, de az adóoptimalizálásra igényt tart. Most váltaná ki az őstermelői igazolványt, pályázaton való indulási lehetőségek miatt.
Bennetek megbízom, tudom, ha ebből a csapatból talál könyvelőt, nem nyúl mellé.
Ha valakit érdekel, küldjön privát üzenetet az elérhetőségekért.

Üdv.zsemle
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Több, mint 10 éves tapasztalattal, regisztrált mérlegképes könyvelői és könyvvizsgáló asszisztensi végzettséggel részmunkaidős, besegítő könyvelést vállalnék a XVIII.kerület és vonzás körzetében.
Ha ,esetleg vki igényt tart rá, akkor kérem írjon a <!-- e --><a href="mailto:gtimike@gmail.com">gtimike@gmail.com</a><!-- e -->-ra.

Köszönöm
Válasz idézéssel
Anna01 Írta:Sziasztok!
Május 6. óta mérlegképes vagyok Big Grin Fél év könyvelőirodai gyakorlattal (3 nagy cég, kontírozás, rögzítés, ÁFA, egyeztetések, stb.) állást keresek budapesti könyvelőirodában. Május végével szűnik meg a munkaviszonyom. :evil: Kérésre életrajzot küldök.
Kérlek, ha tudtok valamit, segítsetek!
Köszönöm szépen, Anna

Kedves Anna,
a barátnőmnek szüksége segítségre. Sürgősen. Kérlek, olvasd el a privát üzenetet.

Üdv: Andrea
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Május 6. óta mérlegképes vagyok Big Grin Fél év könyvelőirodai gyakorlattal (3 nagy cég, kontírozás, rögzítés, ÁFA, egyeztetések, stb.) állást keresek budapesti könyvelőirodában. Május végével szűnik meg a munkaviszonyom. :evil: Kérésre életrajzot küldök.
Kérlek, ha tudtok valamit, segítsetek!
Köszönöm szépen, Anna
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég