A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Könyvelőt keres
Én tudom, hogy találsz új munkahelyet, nem féltelek! A jó szakemberek hamar találnak megfelelő állást.
Erika
Válasz idézéssel
Kedves Éva, még így fórumon keresztül is teljesen érezhető, észrevehető, hogy remek szakember és kedves, segítőkész ember vagy. Remélem, minél előbb találsz új munkahelyet magadnak!
Üdv.: Anita
"Örökké nem eshet"
Válasz idézéssel
Igazad van Alba!
Sok mindent meg tudunk oldani, de amit és amilyen szinten Éva "művel" elengedhetetlen a személyes kontaktus.
Nagyon szorítok Neked Éva!
Üdv: Klári

Ha javulni látod a dolgokat, akkor valami fölött elsiklottál.
Válasz idézéssel
Éva, én is rettenetesen sajnálom a történteket! Ilyen váratlanul?

Potyi, szerintem nem probléma a távolság, én is vidékről emailezek, postázok, néha még a könyvvizsgálóval sem találkozok, szkennelve, pdf-ben stb. mennek az anyagok. Hála égnek a technikának, és legalább az előnyét is élvezzük.
Üdvözlettel! A l b a

Az adócsalónak nem könnyű az élete. Sosincs nyugta.
Válasz idézéssel
Lányok,nagyon köszönöm az együttérzést,megríkattatok.Azért nem adom fel,igyekszem képben maradni,és keresni a lehetőségeket.
Üdv:Éva
Válasz idézéssel
Szia Éva!
Nagyon sajnálom én is, mert Te egy nagyon profi szakember vagy.
Bárcsak közlebb lennél!!!
Válasz idézéssel
Éva! Ez egy nagyon szomorú dolog. Sajnálom, hogy ez történt veled.
Ha a puszik esõcseppek, egy tengert küldök, Ha az ölelés falevél, egy erdõt küldök Nektek.
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Budapesten vagy vonzáskörzetében heti 2-3 napra / ettől több is lehet / munkát keresek.
Mérlegképes regisztrációval rendelkezek, számlaképes vagyok. Tel: 30/3555-597
Ha bármit tudtok privátban jelezzétek.

Üdv: Kati
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Cégem átalakulása/gyakorlatilag "2.privatizációja"/miatt megszünt a munkahelyem.Ha szükségetek lenne egy sok éves szakmai tapasztalattal rendelkező bér,TB,munkaügyi,adminisztrációs feladatokban jártas kollégára Zalaegerszegen,vagy környékén,kérlek priviben keresettek meg.
Üdv:Éva
Válasz idézéssel
Sziasztok,

bizonyára tudjátok, hogy a társasházi törvény módosítása következtében, a beszámolót minimum regisztrált mérlegképes könyvelővel kell ellenőríztetni.
2003. évi CXXXIII. törvény 51/A §.
Erre a munkára kérnék Tőletek ajánlatot.
62 lakásos, XVIII. kerületi társasház, 2003-ban épült, jól összerázódott tulajdonoscsapattal.
Rendben van a könyvelésünk is, profi cég csinálja.
Gazdasági ellenőrzési feladatot ellátó személyt keresünk, könyvelni nem kell.

Ha érdekel, küldjetek privát üzenetet:

Üdv.zsemle
Az Everest fölött kinyílt a monszun....én meg itt punnyadok, mert csak egy szegény kis ZSEMLE vagyok...
Válasz idézéssel
Pénzügyi számviteli ügyintéző végzettséggel, folyamatban levő mérlegképes tanulmánnyal budapesti, esetleg Budakeszi környékén levő :oops: könyvelőirodában állást keresek :oops: . Felsőfokú német, középszintű angol nyelvtudással rendelkező 43 éves nő vagyok, felső vezetők mellett szerzett tapasztalatokkal. Pályamódosítóként elsődleges szempont, hogy gyakorlatot szerezhessek. mail: <!-- e --><a href="mailtoConfusedzamvitel@gmx.net">szamvitel@gmx.net</a><!-- e -->
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Könyvelő kollegát keresek sürgősen, angol nyelvtudással.

Üdv,
Cheval
Válasz idézéssel
Álláslehetőség - Bérszámfejtői csoportvezető (Ref.sz.: ABC-963)

Megbízónk, egy diszkont hálózatot működtető multinacionális cég biatorbágyi központjába Bérszámfejtői csoportvezető munkatársat keresünk.

Feladatok:
- A bérszámfejtő csapat (5-6 fő) munkájának koordinálása és ellenőrzése

Elvárások:
- Szakirányú végzettség
- Több éves kifizetőhelyi tapasztalat
- Német nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar és német nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát a referenciaszámra hivatkozva a honlapunkon (www.personnel.hu) keresztül vagy e-mail-ben (cv@personnel.hu) juttassa el hozzánk!
Válasz idézéssel
Sziasztok.

Könyvelői munkát keresek Budapesten, mérlegképes könyvelői végzettségem van, 3 éves gyakorlatom, könyvelőirodában.
Kérlek ha tudtok akkor priviben konzultájunk.

Előre is köszönöm Zs
Válasz idézéssel
Tisztelt fórumozók!

Még mindig - sőt, egyre jobban - keresek könyvelő-könyvvizsgáló irodát együttműködés, közös gazdasági tanácsadó tevékenység ellátása céljából, ügyvéd vagyok Budapesten.
A többit emailben - <!-- e --><a href="mailto:dottoressa@citromail.hu">dottoressa@citromail.hu</a><!-- e --> - vagy privát üzenetben.
Csak budapesti irodák jelentkezését várom.

Köszönettel: dottoressa
<!-- m --><a class="postlink" href="http://jogom.hu">http://jogom.hu</a><!-- m -->
Válasz idézéssel
Sziasztok!
11 hónapos kisfiammal vagyok itthon. Egyedül maradtam a gyerekeimmel ezért ha tudtok olyan könyvelőt, vagy könyvelőirodát akinek jól jönne egy bedolgozó munkatárs, akkor légyszíves értesítsetek. Bármi érdekel! Emai címem: <!-- e --><a href="mailto:dolgozomami@gmail.com">dolgozomami@gmail.com</a><!-- e -->
Nagyon fontos lenne!
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Adatrögzítői másodállást keresek, délutánra, illetve hétvégére.
Könyvelői végzettségem van, Rlb könyvelőprogram, internet rendelkezésemre áll.
Minden megoldás érdeke,l nemcsak könyveléssel kapcsolatos munka.
Segítségeteket előre is köszönöm.
<!-- e --><a href="mailto:keszter5@gmail.com">keszter5@gmail.com</a><!-- e -->
06/30368-8390
Válasz idézéssel
Megbízónk, egy diszkont hálózatot működtető multinacionális cég biatorbágyi központjába Bérszámfejtői csoportvezető munkatársat keresünk.

Feladatok:
- A bérszámfejtő csapat (5-6 fő) munkájának koordinálása és ellenőrzése

Elvárások:
- Szakirányú végzettség
- Több éves kifizetőhelyi tapasztalat
- Német nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar és német nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát a referenciaszámra hivatkozva a honlapunkon (<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.personnel.hu">http://www.personnel.hu</a><!-- m -->) keresztül vagy e-mail-ben (<!-- e --><a href="mailto:cv@personnel.hu">cv@personnel.hu</a><!-- e -->) juttassa el hozzánk!
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Gyakorlattal rendelkező könyvelőt keresek Szekszárdon, alkalmanként bedolgozásos jelleggel. Feladata lenne a számlák felrögzítése, bérszámfejtés programmal, béres bevallások elkészítése. A munkavégzés történhet este vagy hétvégén is.

Tel: 20-421-9581
Kriszta
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Úgy gondolom ide írhatok, mert ez itt a más téma és kapcsolódik is a könyveléshez.
Gyesen vagyok és szeretnék itthon dolgozni... gyakorlatom van. Bármilyen megoldást szívesen vennék!
Email címem: <!-- e --><a href="mailto:cornerstar75@citromail.hu">cornerstar75@citromail.hu</a><!-- e -->, vagy skype: cornerstar1975 Üdv: Viki
Válasz idézéssel
Sziasztok! Kispest vonzáskörzetében keresek másodállást, bedolgozást, távmunkát. Mérlegképes könyvelő végzettséggel rendelkezem. Rlb60 és infotéka, valamint számadó rendszereket ismerem. Erős felhasználói szintű word,excell,powerpoint internet kezelésben vagyok jártas. Bármilyen, nem csak könyvelési bedolgozás érdekel. Köszi előre is Kriszta
Válasz idézéssel
Szép napot mindenkinek!
Kérem, aki tud, segítsen nekem a munkakeresésben.
Mérlegképes könyvelő regisztrációval, TB szakelőadói képesítéssel, több éves gyakorlattal munkát keres. Dabas, Inárcs, Ócsa, Újhartyán, Alsónémedi,Dunaharaszti körzetében, esetleg Dél-Pesten. Jelenleg dolgozom, mégis sajnos szükségem lenne egy tisztességesen megfizetett állásra, de szívesen besegítenék túlterhelt kollégának is, mellékállásban.
Ha valakinek van lehetősége, kérem, üzenjen priviben! :roll:
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Egyik ismerősöm keres adminisztrációs, rendelés-felvevős, pénzügyes stb. vagy hasonló kategóriákban munkát Pesten. Ha tud valaki valamit, írjon, akár priviben és egyeztetünk. Számítógépes ismerete van, talpraesett, elég 1x megmutatni valamit, utána már megy.

Akik könyvelői munkát keresnek itt, ha elfogadtok egy tanácsot: érdemes lenne feltüntetni, hogy a könyvelői regisztráció megvan ill. nincs meg, mert ez szerintem nagyban befolyásolja a dolgot. Lehet így sokkal nagyobb lenne az esély Big Grin (van aki kifejezetten regisztráltat keres, míg valaki meg direkt nem olyat)
Ha véghezviszed a lehetetlent, a főnököd felveszi a napi teendőid közé... ..
Válasz idézéssel
Szeretettel Üdvözlök Mindenkit!

Azzal a kéréssel fordulok az összes fórumtaghoz,hogy ha lehetséges lenne engem álláshoz juttatni,akkornagyon hálás lennék.

Ezév október 31-ig van állásom.
Budapesten élek 56 éves vagyok,és ugyanitt szeretnék munkát kapni.

Mérlegképes könyvelői képesítésem van,ezért érdekelne könyvelés,pénzügy területe.Az utolsó 2 évet a munkában egy kft-nél töltöttem pénzügyi mindenesnél,előtte a közszférában voltam hosszú-hosszú ideig.Tulajdonképpen ez a terület vonzana leginkább.
Számítógépes ismeretekTongueC szoftver,Kulcsszoft bér,pénztár,készlet,APEH ügyfélkapu,OTP ELECTRA,ONYF NYENYI,Abevjava (ABEV2006),excel,word,internet.

Segítőkész emberek segítségét előre is köszönöm.
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Budapesten keresek részmunkaidős könyvelői állást, illetve távmunkát. Minden megoldás érdekel. Számlaképes vagyok.

Tel: 30/3555-597

Kati
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég