A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Könyvelőt keres
Szotyi!

Semmiképp nem beszélnélek le róla. Ha van egy jól képzett, ilyenben tapasztalt TB ügyintéződ (mert ehhez már képesítés kell) akkor menni fog a dolog simán és tudja mivel mi a teendő. Tudod, bátraké a szerencse Big Grin
Ha véghezviszed a lehetetlent, a főnököd felveszi a napi teendőid közé... ..
Válasz idézéssel
Szia Szotyi42!
Én tb kifizetőhelyes vagyok, kérdezz nyugodtan. Gyakorlatilag a kifizetőhelyi tájékoztatóban minden benne van, de ha életedben nem számfejtettél táppénzt (stb) akkor nem biztos, hogy átlátod az összefüggéseket.
Válasz idézéssel
Törökbálinti multinacionális cég keres mérlegképes könyvelőt teljeskörű könyvelési feladatok ellátására, társalgási angol nyelvismerettel.
Akit érdekelne keressen az alábbi címen.
<!-- e --><a href="mailto:pechlof.julianna@chello.hu">pechlof.julianna@chello.hu</a><!-- e -->
Válasz idézéssel
Szia Szotyi!
Tanulmányozd az alábbi tájékoztatót,igaz 2006 évi,de a lényeg benne van,és ennél nem találtam frissebbet a honlapon,ha még lenne kérdés írjál.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.oep.hu/pls/portal/docs/PAGE/SZAKMA/T%C3%81J%C3%89KOZTAT%C3%93%20T%C3%81RSADALOMBIZTOS%C3%8DT%C3%81SI/TAJEKOZTATO_TBKIFIZ.PDF">http://www.oep.hu/pls/portal/docs/PAGE/ ... BKIFIZ.PDF</a><!-- m -->
Üdv:Éva
Válasz idézéssel
Könyvelőként megkerestek helyi városgazdálkodástól, hogy indul támogatott közmunka-program, 110 fő foglalkoztatása lenne tartósan, ennek a könyvelését kellene vállalni (ezzel nincs gond), valamint a bérszámfejtési részét is.
Nem tudom, van-e valaki tapasztalt tb kifizetőhelyes , aki meg tudná mondani, hogy gyakorlatilag a tb kifizetőhely alakítása mivel jár,
Elméleti síkon tisztában vagyok a tb kifizetőhelyek kötelezettségeivel, elszámolással az oep-felé, de gyakorlatban még nem csináltam. Óriási eltérés, nehézség van benne, vagy átalakítható a nem kifizetőhelyi gondolkodás az együttműködésre? akinek tapasztalata van, szeretném, ha bátorítana, vagy lebeszélne a vállalásról. Szotyi
Válasz idézéssel
Szia!

Köszönöm szépen! Először nem értettem az e-mailt, de aztán megnéztelek az iwiw-en, láttam, hogy könyvelő vagy, és egyből leesett... Big Grin

Köszönöm szépen! Erika
Válasz idézéssel
Szia Erika!
Írtam a címedre.
Üdvözlettel: Zsóka
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Otthonról végezhető bérszámfejtést, TB ügyintézést keresek (munka mellett). Számlaképesen, akár alvállalkozóként könyvelőirodának.
Angyalföldön lakom. Esetenkénti bejárás nem gond, de csak este vagy hétvégén. Előre is köszönöm!
Ha érdekel, írj privire! <!-- e --><a href="mailto:erika.detari@citromail.hu">erika.detari@citromail.hu</a><!-- e -->
Válasz idézéssel
Könyvelői állást keresek Budapesten, ha valakinek szüksége van egy mérlegképes könyvelőre szívesen fogadom az érdeklődését.
Mérlegképes könyvelői képesítés megvan, és 6 éve könyvelőirodában dolgozok. köszönöm.
E-mail címem: <!-- e --><a href="mailto:konyveles7700@freemail.hu">konyveles7700@freemail.hu</a><!-- e -->
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Zuglóban - jó központi helyen - hamarosan megnyíló irodába keresünk - közös bérleti lehetőséggel - könyvelőirodát, pénzügyi tanácsadót, adótanácsadót, könyvvizsgálót, együttműködést tervezve. Mi ügyvédek vagyunk.
Természetesen, emellett mindenki megtartaná a saját vállalkozását is, a lényeg az együttműködés, amelyre nézve már vannak ötletek.
Jelenleg az iroda kialakítás alatt van, az egyéni igények még érvényesíthetők.

Ha a mailem mégsem nyilvános (elnézést, kezdő vagyok a fórumon), priviben várnám a jelentkezést. Köszönöm előre is!
<!-- m --><a class="postlink" href="http://jogom.hu">http://jogom.hu</a><!-- m -->
Válasz idézéssel
Érdeklődnék!?
Kedvenc csemetém felköltözött Pestre. Heti két nap kedden és csütörtökön délelőtt fősuliba jár,
de kellene neki a tanítás végéig valami állás.Jogosítványa és középfokú angol nyelvtudása van.
Ja egy kicsit németül is tud.
Ha tudtok valamit, küldjetek privát ücsit.
Köszike
Emese
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Heves megyében munkát keresek, 5 év gyakorlattal a könyvelés, a munkaügy és a bevallások terén, írtam közbeszerzési pályázatot, készítettem KV Adatszolgáltatást, stb. PM regisztrációval rendelkezem, elvégeztem a TB ügyintéző és a TB szakelőadó tanfolyamokat is, jelenleg a KRF-re járok gazdálkodási szakra.

Elérhetőség: <!-- e --><a href="mailto:consult@z-mail.hu">consult@z-mail.hu</a><!-- e -->
Lívia
Válasz idézéssel
Sziasztok,

én most nem könyvelőt keresek, hanem HR-es mellé asszisztenst.
Munkahely: M5-ös melletti ipari parkban (22-es km-nél van a kijárat), munkaidő 8-16,50-ig, könnyű, adminisztratív munka, fiatal csapat.
Nem kell hozzá szakmai előélet, de jogosítvány elengedhetetlen és némi angol nyelvtudás sem árt.
Ja és a kereset: bruttó 250000,-Ft/hó + juttatások

Ha valakinek van ötlete, küldjön egy privát üzenetet.

Üdv.zsemle
Az Everest fölött kinyílt a monszun....én meg itt punnyadok, mert csak egy szegény kis ZSEMLE vagyok...
Válasz idézéssel
Sziasztok,

Ha valaki szeretne (Budán) természetgyógyászt kezelésért cserébe könyvelni.
tudok segíteni.
Katka
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Gyöngyös környékén szabad kapacitással rendelkezem, 10 év szakmai tapasztalattal, természetesen szerződéssel-számlával-felelősségvállalással...
Könyvelőirodának is besegítnék alvállalkozóként.
Köszi
Smile
Válasz idézéssel
Sziínasztok!

Bérszámfejtői , TB. ügyintézői munkát keresek Pesten, a X. kerület közelében, helyszíni ügyeletet is vállalok.
Elektronikus bevallásokat elkészítem.
TB. kifizetőhelyi tapasztalattal, Nexon és KulcsBér gyakorlattal.
Számlaképes vagyok.
Tel.: 30-4103956
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Hódmezővásárhelyen keresek egyéni és társas vállalkozások könyveléséhez mérlegképes végzettséggel és gyakorlattal rendelkező munkatársat részmunkaidős állásban. Jelentkezni <!-- e --><a href="mailto:mtoth@invitel.hu">mtoth@invitel.hu</a><!-- e --> e-mail címen szakmai önéletrajzzal lehet.
Válasz idézéssel
Sziasztok!

1-3 éves könyvelői gyakorlattal rendelkezem.
Eddig részterületeken(pénztár,bank,vevő,szállító) szereztem gyakorlatot.
Csak hosszú távú és bejelentett állást keresnék.
Mérlegképes könyvelői végzettséggel rendelkezem.
E mail címem:pronay.orsolya@t-online.hu.
Válasz idézéssel
Könyvelést, bérszámfejtést vállalunk (Szigetszentmiklós és vonzáskörzete). Édesanyám regisztrált mérlegképes könyvelő, nekem pénzügyi-számviteli ügyintéző végzettségem van, most járok mérlegképesre és közép, C nyelvvizsgám van angolból, németből.

Tudom, hogy ez a topik nem pont erről szól :roll: , de ha esetleg valaki amiatt nem tud egy munkát elvállalni errefelé, mert már túl sok munkája van és nincs kinek lepasszolni... hátha. Smile

Tényleg telítve van már a könyvelők piaca, nemrég a Superinfóban hirdettünk, de még egy telefon se volt.
Talán egy jó honlap kéne? Plakát? Van valakinek jó tippje munkaszerzésre?
Köszi!
Válasz idézéssel
Sziasztok!

4 órás bérszámfejtőt keresek SOS! Nem könyvelőiroda!

Üdv.zsemle
Az Everest fölött kinyílt a monszun....én meg itt punnyadok, mert csak egy szegény kis ZSEMLE vagyok...
Válasz idézéssel
claude Írta:Bonjour, je recherche un cabinet comptable en Hongrie parlant et écrivant le français.

Helló

Közgazdasági egyetemet végzett -de számviteli szakon- marketing-en

/PÉCS ÉS MONTREÁL /
Válasz idézéssel
Bonjour, je recherche un cabinet comptable en Hongrie parlant et écrivant le français.
Válasz idézéssel
Francia beselo konyvelo irodat keresem :
Válasz idézéssel
SZIA KLÁRI !

VAN-E VALAMILYEN INFOD :

-közgazdasági egyetemet végzett
- Angolul és franciául irni beszélnil / FELSŐFOKON / tudó
39 éves nő , valamilyen munkalehetősgről, Budapesten ./jó lenne a másodállás vagy megbizási is /

Előre is köszi

Irtam privit. de visszajött

Ica

-
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Gyáli könyvelő barátnőm nyugdíjas könyvelőt keres napi 4 órás munkaidőben.
Akit érdekel nekem írjon privit.
Üdv: Klári

Ha javulni látod a dolgokat, akkor valami fölött elsiklottál.
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég