A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Könyvelőt keres
Regisztrált mérlegképes könyvelő állást keres, könyvelő irodai gyakorlattal.
Tel:06-30-9454-540
Budapesten és környékén.
Válasz idézéssel
tzsó05. Írta:sziasztok,
szakirányú főiskolai végzettséggel, szakelőadói képesítéssel, és 14 éves kifizetőhelyi gyakorlattal keresnék olyan cégeket,hol kezdő az ügyintéző, illetve egyedül számfejt nincs ellenőre. Sokkal nagyobb megnyugvást ad egy ügyintézőnek, ha le van ellenőrizve a számfejtése. Nem utolsó sorban a kifizetőhelyi tájékoztatóban leírtak szerint a számfejtést minden hónapban le kell ellenőrizni. Találjuk meg az esetleges hibákat a REP ellenőrei előtt, ami még nem kerül olyan sokba, és nem kell évekre visszamenőleg átdolgozni valamelyik részt.

(Ilyen végzettséggel és tapasztalattal -feltéve hogy főállású munkahelyet és nem "mellékállást" keresel- az OEP-nél, vagy a REP-nél is próbálkozhatnál. Az OEP honlapján az utóbbi időben több állás is pl. pénzbeli ellátási igényelbíráló-ügyintéző, ellenőr és baleseti megtérítési ügyintéző- meghírdetésre került.)

Állásügyben érdemes továbbá a REP PEEO ellenőrzési szakegységénél is érdeklődni, mivel az üres
álláshelyekről elsőként szereznek infot (pl. nyugdíjbavonul a kifizetőhelyi ügyintéző stb.), illetve a kifizetőhelyek náluk szoktak érdeklődni arról, hogy a távozó, vagy már távozott dolgozó helyére nem tudnak-e javasolni valakit......

Üdv. Smile
"Kenderice Ákos is volt gyerek..."
Válasz idézéssel
sziasztok,
szakirányú főiskolai végzettséggel, szakelőadói képesítéssel, és 14 éves kifizetőhelyi gyakorlattal keresnék olyan cégeket,hol kezdő az ügyintéző, illetve egyedül számfejt nincs ellenőre. Sokkal nagyobb megnyugvást ad egy ügyintézőnek, ha le van ellenőrizve a számfejtése. Nem utolsó sorban a kifizetőhelyi tájékoztatóban leírtak szerint a számfejtést minden hónapban le kell ellenőrizni. Találjuk meg az esetleges hibákat a REP ellenőrei előtt, ami még nem kerül olyan sokba, és nem kell évekre visszamenőleg átdolgozni valamelyik részt.
Válasz idézéssel
Szaisztok!

Budapesten részmunkaidős állást keresek, mérlegképes regivel, gyakorlattal, de bármilyen adminisztrativ munka megfelel (mlm-ezni nem szeretnék). Ismerem és használom az infotéka, az rlb, a számadó szoftvereket. Ezenkivül tíz ujjal vakon gépelek, office ismeretem az átlagosnál erősebb. Kérem, aki tud, szóljon nekem. Segitségeteket köszi.

Kriszta
Válasz idézéssel
Sziasztok,
Költözök, ezért szeptember elejétől munkát keresek Sopron ill. környékén. Könyvelés, pénzügy, adminisztráció és egyéb ,ezekhez köthető területen szeretnék elhelyezkedni. ( ügynöki , MLM-s és egyéb ehhez hasonló rendszer NEM).
Bővebb infót magamról privát üzenetben tudok adni.
üdv, Gabi
Válasz idézéssel
Szia Kitty,

sajnos priviben nem megy át levelem hozzád, de engem érdekelne az rlb-vel történő távmunka, 5 éve dolgozom ezzel a programmal is.
Ha tudnál küldeni egy elérhetőséget egyszerűbb lenne kommunikálni, amennyiben még aktuális!
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.

Idén végeztem el a mérlegképes könyvelői tanfolyamot, sikeresen le tettem a vizsgákat.
Nagyon szeretnék könyvelni, de sajnos nehéz egy olyan helyet találni, ahol a gyakorlati rejtelmekbe is beavatnak. Az elképzelésem az lenne, hogy egy könyvelő mellé elmenni -jelenleg csak részmunkaidőben, mert hála istennek van főállásom - és besegítenék neki, vagy akár otthoni munkavégzés is szóba jöhetne. Gépkocsival, laptoppal rendelkezem. Jelenleg pénzügyi és munkaügyi ügyintézőként dolgozom 2003 óta (tehát azért némi fogalmam van a dolgokról), a mérlegképes könyvelői képesítés mellett elvégeztem a TB szakelőadói tanfolamot is, jelenleg nem TB kifizetőhelyként mükődő cégnél végzem a bérszámfeljtés, a pénzügyi feladatok mellett.
Szóval, ha valakinek esetleg megfelelne, hogy besegítenék neki a könyvelési munkába és cserébe megmutatni az igazi élethű könyvelést. Úgy érem, hogy elég gyorsan tanulok.

Köszönettel:

Pildi
Válasz idézéssel
Sziasztok,

Az előbb kimaradt, hogy nem gond, ha nem egy helyen lakunk, "távmunka" is megoldható, a részleteket majd megbeszéljük. :-)

Várom a jelentkezéseteket! :-)

Kitty
Válasz idézéssel
Sziasztok,

RLB-vel dolgozó, vállalkozó könyvelő kolleginát/kollégát keresnék határozott munkára (főként bank könyvelés-ről lenne szó, de valószínűleg egy-két más feladatot is továbbadnék, nekem ugyanis most nem nagyon van időm erre. A későbbiekben is elképzelhető a "bedolgozás".

Érdeklődni priviben legyetek szívesek. :-)

Köszi, üdv., Kitty
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Egy kedves ismerősöm elvállalt társasház kezelést. Kellene egy e témában profi könyvelő iroda mellé a XVIII, XIX. kerületben.
Akit érdekel írjon priviben.
Üdv: Klári

Ha javulni látod a dolgokat, akkor valami fölött elsiklottál.
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Könyvelést vállalnék

Heves megyében keresek munkát, itthon vagyok a pici babámmal, számlaképes vagyok és regisztrációval is rendelkezem, RLB programokkal dolgozom 7 éve és szívesen besegítenék könyvelőirodának is. A mérlegképesen kívül TB szakelőadó végzettségem, ill. B kat. jogosítványom is van, jelenleg Pénzügy és számvitel szakon folytatom főiskolai tanulmányaimat.
E-mail: <!-- e --><a href="mailto:consult@z-mail.hu">consult@z-mail.hu</a><!-- e -->, Tel: 06-30-825-47-59

Üdvözlettel: Lívia
Lívia
Válasz idézéssel
Miskolc és környékéről keresek valakit, aki egyszerűsített éves beszámoló készítésben tudna segíteni. / Egyik cég sem könyvvizsgálóköteles/.
üdv, Gabi
Válasz idézéssel
Mérlegképes könyvelői végzettséggel (sajnos gyakorlat nélkül), bérelszámolási és munkaügyes gyakorlattal, bármilyen adminisztrációs és/vagy könyvelői állást keresek Veszprém, illetve Zala megyében. Ha valakinek van infója ilyen lehetőségről, kérem szépen , szóljon nekem. Nagyon nagy szükségem lenne rá!!!!!
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Vállalkozások könyvelése, társasházak gazdasági ellenőrzése. bérszámfejtési munkákat keresek reg.mérlegképes és reg. adótanácsadói valamint felsőfokú végzettséggel, gyakorlattal számlaképesen. Iratokért házhoz megyünk.
Köszönettel: vami
Email: <!-- e --><a href="mailto:vg460327@freemail.hu">vg460327@freemail.hu</a><!-- e --> vagy 06/24/496-129
Válasz idézéssel
SZIA!
Melyik régióban keresitek a könyvelőt a bő egy évre?
Era
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Sok év könyvelőirodai tapasztalattal, Tb szakelőadói végzettséggel, sürgősen bérszámfejtést, vagy tb. ügyintézői munkát keresek. Programismeret: NexonBér, Babér.
Továbbá Rlb ismerettel szívesen besegítek könyvelési adatrögzítésben. Gyakorlat ebben is van bőven, akár leinformálható.
Kérem, hogy aki tud valami használhatót, jelezze priviben.
Köszönöm
Lili
Válasz idézéssel
Senkit nem érdekel?

Üdv.zsemle
Az Everest fölött kinyílt a monszun....én meg itt punnyadok, mert csak egy szegény kis ZSEMLE vagyok...
Válasz idézéssel
Sziasztok,

Egy cég 1 és egynegyed évre (2010. január 1-től 2011. március 31-ig) könyvelőt keres, Novitax-os gyakorlattal, angol középfokú nyelvismerettel. Alkalmazotti jogviszony, cafetreia, utazási költségtérítés.

Ha valakit érdekel, küldjön privát üzenetet, időközben többet is megtudtam az elvégzendő feladatról (konkrét munka, díjazás, stb.)

Üdv.zsemle
Az Everest fölött kinyílt a monszun....én meg itt punnyadok, mert csak egy szegény kis ZSEMLE vagyok...
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Egy kitűnő pénzügyes kolléganőnek keresek álláslehetőséget (valuta,- és forintpénztárosi feladatokat is ellátja), aki nagyon jó referenciákkal, munkaügyi és bérszámfejtői tanulmányokkal is rendelkezik. Lelkiismeretes, kíváló munkaerő. Ha kell, önéletrajzot tud küldeni.
Elsősorban nagyobb cégekre gondoltunk, a kicsiknek nincs szüksége külön pénzügyesre...
Ha tudtok valakit, aki pénzügyest keres, gondoljatok ránk...
Előre is köszönöm.

Üdv.zsemle
Válasz idézéssel
Drága Zsemle!
Sajnos nem,próbálkoztam,de nem tudnak felvenni,telitett a létszám,anyagilag nem bírnak el plussz embert.Kapcsolatban vagyunk,ha esetleg másképp alakulna.
Üdv:Éva
Válasz idézéssel
Szia Éva,

és azok a könyvelők, irodák nem tartanak igényt a Te kíváló szaktudásodra?

Üdv.zsemle
Válasz idézéssel
Kedves Johanna!
Nem lesz utódom,a cég alakult át kft.-ké,és különböző könyvelők,irodák fogják végezni az adminisztrációt eztán/a központi apparátus helyett/a tulajdonosok választása szerint.Nagyon köszönöm a kedves,biztató szavakat neked és a többieknek is,igazán jólesik olvasni.
Üdv:Éva
Válasz idézéssel
Kedves Éva!
Nagyon sajnálom ami történt veled.
Borzasztó, hogy senki sincs biztonságban, nem számít sem a kor, sem a szaktudás.
Vissza fognak sírni téged, majd ha az utódod nem tud olyan tökéletes munkát végezni, mint Te.
Én nagyon szívesen dolgoznék együtt egy olyan nagy tudású szakemberrel, mint amilyen Te vagy.
Fel a fejjel, nagyon szorítok neked, hogy minél előbb sikerüljön megfelelő állást találnod.
Johanna
Válasz idézéssel
Kedves Éva!

Nagyon sajnálom....de tudod mit? Nem is Téged, hanem azt a munkáltatót, aki elenged egy ilyen profi szinten dolgozó munkaerőt :twisted: A hozzászólásaid mindig arról tanúskodnak, hogy magas szintű tudás van a hátterében. Szerintem hamar fogsz más munkát találni, más kapva kapni fog az alkalmon Big Grin Addig meg kitartás :wink:
Ha véghezviszed a lehetetlent, a főnököd felveszi a napi teendőid közé... ..
Válasz idézéssel
Ildikó vagyok , sziasztok! Én is könyveléssel foglalkozom, de rokkant nyudgíjasként, mert a nyugdíjam nem elég a megélhetésre
lakásfenntartásra, így kénytelen vagyok dolgozni, de sebaj szeretem a munkám, csak ne lenne ilyen nehéz a jelenlegi helyzet.
Egyedül élek.Na ennyit egyenlőre magamról.
Beleolvastam a beszélgetésbe és én is ügyfél hiánnyal küzdök jelenleg, ha tudtok ajánlani ügyfeleket, nekem az egyéni vállalkozó is jó, bár kft-nek és bt-nek is könyvelek csak minegyikből kis számban sajnos. Adják vissza a vállalkozói engedélyeket, vagy csődbe mennek.
Tudom. hogy uj vagyok még itt ezen a fórumon, de kérlek segítsetek , ha tudtok, majd megszolgálom.
Megmondhatom hol könyvelek ? Szabolcsba .

sziasztok! valaki válaszoljon.
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég