A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Könyvelőt keres
Sziasztok!

Budapesten keresek részmunkaidős könyvelői állást, illetve távmunkát. Minden megoldás érdekel. Számlaképes vagyok.

Tel: 30/3555-597

Kati
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Szeretném megkérdezni,hogy könyvel-e Valaki ilyen Eurobarter Center KFT-val kapcsolatos üzleti tevékenységet!
Nekem van ill. könyvelek egy KFT-t, akik szerződést kötöttek az Eurobarter Center KFT-vel! Állítólag gyűlik a pénzük, amelyből vásárolhatnak, most elmentek nyaralni rajta! Próbáltam utána járni, olvasni, elolvastam az általános üzleti feltételeket, de nekem sajnos nagyon magas! Ha tárgyieszközt vásárolnak rajta, akkor oké, nyilvántartásba veszem, de hogy hogyan tudnak elmenni nyaralni is a pontszámokon- mert nem kp - sajnos halvány fogalmam sincs!

Ha valaki segíteni tud, nagyon megköszönném!

Üdv.
SZESZE
Válasz idézéssel
Sziasztok!

10 éves gyakorlattal regisztrált mérlegképes könyvelői végzettséggel állást keresek Miskolc és környékén.

Telefonszámom: 30/662-2689
Válasz idézéssel
A beírást töröltem. Kéretlen reklám miatt.

gugu7
Válasz idézéssel
Regisztrált mérlegképes könyvelőként, könyvelőirodai gyakorlattal , részmunkaidős állást/ távmunkát keresek ( könyvelés, adminisztráció, adatrögzítés,gépelés stb) délutáni, esetenkénti hétvégi ill. otthoni munkavégzéssel Miskolc és környékén.
Tel: 20-983-6242
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Könyvelő iroda keres gyakorlott mérlegképes könyvelőt. XVIII. kerületieknek és környező településeken lakóknak előnyös.

Akit érdekel írjon priviben.
Üdv: Klári

Ha javulni látod a dolgokat, akkor valami fölött elsiklottál.
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Budapesten részmunkaidős könyvelői állást, illetve távmunkát keresek. Minden megoldás érdekel.
Tel: 30/ 3555-597

kati
Válasz idézéssel
Fiatal szakvizsgázott ügyvéd adótanácsadó és bankszakjogász végzettséggel, 4 éves polgári, gazdasági és munkajogi tapasztalattal Budapesten irodát nyitna, e célból budapesti könyvelőt, könyvvizsgálót keres együttműködés, esetlegesen közös iroda vagy gazdasági tanácsadó vállalkozás működtetése céljából. Érd: <!-- e --><a href="mailto:lakos_t@yahoo.com">lakos_t@yahoo.com</a><!-- e --> vagy 06302739022
Válasz idézéssel
Verocsot kérdezd!

Úgy tudom Ő jár valami ilyesmire!
Üdv: Klári

Ha javulni látod a dolgokat, akkor valami fölött elsiklottál.
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Zsemléhez csatlakozva (bár már lehet, tényleg külön topic kellene) szeretnék tanácsot kérni, mert rendesen szeretnék megtanulni bérszámfejteni, elég "koca" tudással rendelkezem. Erre egy Tb, bérügyintéző tanfolyam megfelelő? Ott a munkajogi ismereteket is átadják?

kati
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.feketemonika.hupont.hu/1/monika-tortenete">http://www.feketemonika.hupont.hu/1/monika-tortenete</a><!-- m -->
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Nem teljesen ide passzol, csak nem akartam új topicot nyitni:

Szeretném papírral is alátámasztani a tudásomat, és TB ügyintéző tanfolyamot keresek. Mit ajánlotok?
Budapest déli részén vagyok, ha lehet, minél többet távoktatásban szeretnék letudni, de azért szombatonként el tudok ballagni valahova meghallgatni az okosságokat. A minőség az elsődleges szempont!

Segítségeteket előre is köszönöm.

Üdv.zsemle
Az Everest fölött kinyílt a monszun....én meg itt punnyadok, mert csak egy szegény kis ZSEMLE vagyok...
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Nem könyvelőt, hanem BÉRÜGYVITELI VEZETŐT keres egy cég, 6 fős csapat irányítására. A társaság outsourcing bérszámfejtést végez. Belvárosi munkahely, napi 8 órás főállás, középfokú angol nyelvtudás kell.
Ha valakit érdekel, küldjön egy privát üzenetet.

Üdv.zsemle
Az Everest fölött kinyílt a monszun....én meg itt punnyadok, mert csak egy szegény kis ZSEMLE vagyok...
Válasz idézéssel
Gyöngyösön, cégnél történő könyveléssel Kft. keres könyvelőt.
Akit érdekel szívesen továbbítom priviben.
Üdvözlettel: Zsóka
Válasz idézéssel
üdv mindenki!

számítástechnikus-programozó/könyvelő házaspár keres állást

körzet: az egész ország területe
ami fontos lenne: nem feltétlenül ugyanazon munkahely, de legalább ugyanaz a helység (ill. vonzáskörzete)
ja és nem pályakezdő, "néhány év" gyakorlat már van

ha bárkinek lenne ötlete, priviben írjon

köszönöm
"Ha meg akarod nevettetni a Jóistent, mesélj neki a terveidről"
Válasz idézéssel
Kedves Barátném főleg adatrögzítő munkakörben, kezdő könyvelőt keres Bp. III. kerületében, napi 6 órás munkaidőben.
Ha valakit érdekel, akkor privát üzenetet küldjön nekem!
Üdvözlettel! A l b a

Az adócsalónak nem könnyű az élete. Sosincs nyugta.
Válasz idézéssel
Sziatok!
Két hónapja alakult cég, mely júliustól kezdené a nemzetközi szállítmányozási tevékenységét sürgősen keres könyvelőt. Budapesten, a XVII. kerületben vannak, jelenleg alkalmazott még nincs, előtársasági időszaka sem, mert bevétele még nem volt, kis cégről van szó. Ha valaki jártas ebben a témában és el tudná vállalni, kérem, hogy a privibe írjon nekem, s ha megadja az elérhetőségét, megkeresem.
Ismétlem sürgős! Előre is köszönöm!
üdvözlettel: ida
Válasz idézéssel
sziasztok !

Könyvelőt keresek végelszámolás végig viteléhez Bp-en sürgősen ! A cég majd egy éve nem működik egyszemélyes kft , bevallások , mérleg és nyenyi leadva rendesen e hóig . A könyvelőm betegség miatt nem tudta vállalni a bezárást .
Aki vállalná keressen meg privibe .

köszi
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Otthonról végezhető bérszámfejtést, TB ügyintézést, adatrögzítést keresek (munka mellett), 10 éves könyvelőirodai tapasztalattal.
Programismeret: NeXon, Babér, Tensoft, RLB. Bármilyen megoldás érdekel, számlásan is.
Lehetőség szerint Csepelen, vagy a XI ker-ben. Megbeszélés szerint alkalmankénti bejárás, de csak este vagy hétvégén.
E-mail címem: <!-- e --><a href="mailto:mazsicc@gmail.com">mazsicc@gmail.com</a><!-- e -->
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Cégünk könyvelőt keres Hollandiába! Akit érdekel a pozi, kattintson! Érdemes!

http://zubka.hu/hu/board/job_view.php?zj...accountant
Válasz idézéssel
Június 3-án továbbképzés lesz könyvelők számára Szolnokon, ingyenes,1h-s. Témája:hogyan lehet a vállalkozások adóalapját csökkenteni. Az AVIVA biztosító jött ki egy teljesen új szolgáltatással, őrült nagy sikere lesz a piacon! Kocsi Gábor, az UFS Group alapító tagja fogja tartani az előadást. Ha valakit érdekel hívjon: 06-30-430-1725
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Mérlegképes könyvelőt keres egy termeléssel foglalkozó cég, Vecsés külterületén (új M0-n pár perc Ferihegytől). Elsősorban vállalkozói szerződéssel keres embert a cég, de mindennapos munkavégzésről van szó.
Erősnek kell lenni faktorálásban, ajánlott ismerni a Revolution integrált ügyviteli renszert, kell tudni mérleget összeállítani, információt szolgáltatni a vezetés részére, hitelkérelmek összeállításban segédkezni, elektronikusan bevallani az adókat, és minden egyéb, kapcsolódó munka. Amivel most még nem kell foglalkozni: bérszámfejtés (kb. 15-20 alkalmazott) és tárgyi eszközök nyilvántartása, écs. számolása, ezeknek csak a feladásait kell tudni lekönyvelni, és a kimenő számlákat is a rendszer könyveli.
Ha valakit érdekel, küldjön privát üzenetet a kapcsolatfelvételért.
Üdv.zsemle
Válasz idézéssel
lorraine76 Írta:Sziasztok! Help!
Könyvelőt keresnék Miskolcon esetleg környékén vhol. Fontos lenne. Igazából nem akarok ilyen olyan mega irodákhoz menni , mert jobb szeretem a közvetlen kapcsolatot.
Előre is köszönöm a segítséget. Nándor

Ha Miskolcon eddig sem sikerült én a "környéken" vagyok.
Üdv. Ibolya
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Szegeden keresek állást!

23 éves vagyok. Közgazdasági szakközépbe jártam, pénzügyi-számviteli ügyintéző és mérlegképes könyvelő képesítésem van.

Folyamatban van idegenforgalmi és szálloda szakos közgazdász főiskolai végzettség megszerzése, ami a mostani vizsgaidőszak letelte utána 5 vizsgaalkalmat plusz államvizsgát jelent, tehát nem sok munkahelyi kiesést okozna.

Német középfokú C típusú nyelvvizsgám van, társalogni tudnék, aktívabb kommunikációhoz vissza kellene rázódni.

A számítógéphez értek, az irodai programcsomagokat magabiztosan használom, ismerem a Libra könyvelőprogramot és az ABEV-et is, a Linuxszal is elbírok (az van az itthoni gépünkön Smile ) Vakon gépelek (a számokat is).

Eladó-pénztáros és adminisztratív munkában van gyakorlatom. Feladataim közé tartozott a levelezés, árajánlat-készítés (KönyvCalc programmal), számlázás, analitikus nyilvántartások készítése, SZJA bevallások.

Gondosan és felelősséggel végzem a munkámat, terhelhető vagyok, szeretem a kihívásokat, "agyalós" dolgokat.

START-kártyára jogosult vagyok.

Ha még info szükséges, priviben elérhető vagyok.

Bea
Válasz idézéssel
Sziasztok! Help!

Könyvelőt keresnék Miskolcon esetleg környékén vhol. Fontos lenne. Igazából nem akarok ilyen olyan mega irodákhoz menni , mert jobb szeretem a közvetlen kapcsolatot.

Előre is köszönöm a segítséget.

Nándor
Válasz idézéssel
Túlteng bennem az energia Big Grin
Ha valakinek szüksége van ebben a nehéz időszakban kisegítő munkatársra, szívesen állok szolgálatára.
Hétköznap 3-ig dolgozok utána bármikor jó és akár még a szombatot is bevállalom ha szükséges.
Mérlegképesem megvan, regisztrálva vagyok és 4 éve dolgozok önállóan könyvelőirodába.
Tehát nem esek kétségbe a munkától Smile
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég