A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Egyszerűsített foglalkoztatás
<!-- m --><a class="postlink" href="http://209.85.135.132/search?q=cache:d6yzSBMaJyUJ:www.munkaugyiforum.hu/Blanketta-szerzodes-vagy-egyszerusitett-munkaszerzodes-minta+blanketta+szerz%C5%91d%C3%A9s&cd=5&hl=hu&ct=clnk">http://209.85.135.132/search?q=cache:d6 ... hu&ct=clnk</a><!-- m -->
Találtam egy ilyen honlapot, sok hasznos dolog van rajta szerintem.
Ha a puszik esõcseppek, egy tengert küldök, Ha az ölelés falevél, egy erdõt küldök Nektek.
Válasz idézéssel
szerettem volna elolvasni az új törvényt az alkalmi munkavállalókról, de sehol sem találtam hivatkozást, hogy hol keressem.
Nem tud valaki véletlenül segíteni.
Ha a puszik esõcseppek, egy tengert küldök, Ha az ölelés falevél, egy erdõt küldök Nektek.
Válasz idézéssel
Nagyon köszönöm segítséged.

Ildi

kissjozsefne Írta:Szia

-AM könyv helyett blanketta szerződés lesz /INTERNETRŐL LETÖLTHATŐ/
--3-nál kevesebb dolgozó foglalkoztatása estén telefonon is be lehet jelenteni, sms vi :roll: sszajelzést kap
--a nettó munkabér 40 %-át be kell fizetni járuléként
-- a járulékot elekteronikus uton kell bevallani
- egyes esetekben papiron
. - idénymunka kivételével -azonos munkáltatónál , egy hónapon belül 15 , egy héten belül 5 napot dolgozhat
. ez azonban csak a munkáltatóra vonatkozik, a munkavállaló részéről megszünik az időbeli korlátozás
Ica
Válasz idézéssel
Szia

-AM könyv helyett blanketta szerződés lesz /INTERNETRŐL LETÖLTHATŐ/
--3-nál kevesebb dolgozó foglalkoztatása estén telefonon is be lehet jelenteni, sms vi :roll: sszajelzést kap
--a nettó munkabér 40 %-át be kell fizetni járuléként
-- a járulékot elekteronikus uton kell bevallani
- egyes esetekben papiron
. - idénymunka kivételével -azonos munkáltatónál , egy hónapon belül 15 , egy héten belül 5 napot dolgozhat
. ez azonban csak a munkáltatóra vonatkozik, a munkavállaló részéről megszünik az időbeli korlátozás
Ica
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Tudtok-e már valamit 2010-től foglalkoztatott alkalmi munkavállalók témakörben, illetve
jelent-e meg törvény, rendelet róla?

Köszönöm a segítséget.

Ildi
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég