A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Magánnyugdijpénztári tulfizetés
Köszönöm Erzsó, akkor átvezetem, a másik pénztárnál már van annyi tartozás. Üdv. Bodza
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Most beszéltem az APEH-al,mindenkor önellenőrzést kell csinálni,/tehát az én helyesbítésem azért nem lett lekönyvelve/
de minden további nélkül be adható a 17-es.!!!!Már csinálom.
Folyószámla osztály információja.
Amit ide vallottunk folyószámla mozgást lekönyvelik.
Bodza! Várd meg amíg lesz hiány a másikon és utána vezettesd át.
"Ne veszitsétek el a fejeteket.
Az élet még szeretné megsimogatni."
Válasz idézéssel
Köszi Lányok!!!Erzsó ha kiderítetted pontosan mi a sora a megoldásnak, légyszi tedd közzé.Üdv. Bodza
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Csak akkor könyvelik le az egyikről a másikra történő átvezetést, ha a terhelendő pénztár méltóztatik olybá nyilatkozni, hogy az tényleg túlfizetés. Oka, hogy az APEH a befizetett pénzeket tovább löki a pénztárnak, és ilyenkor vissza kell szereznie, hogy oda adja a másiknak.
Üdv: Klári

Ha javulni látod a dolgokat, akkor valami fölött elsiklottál.
Válasz idézéssel
Bodza! Én régebben vezettem át!
Most viszont látom,nem könyvelték a helyesbítésemet 08-hóra le,futok még egy kört.
Válasz idézéssel
Köszönöm Erzsó, az önellenőrzés már megvolt, sőt +egyhavi befizetés bevallás nélkül is elment. Ugy rémlett, mintha valahol hallottam volna, hogy az APEH nem vezet át a magánnyugd.pénztár számláról, hiába van tulfizetés. Ezek szerint ez nem igy van?
Válasz idézéssel
Szia!

Önellenőrzést kell először csinálni havonta,hogy jó helyre kerüljön a bevallásban.
Utána 17-es átvezetés egyikről a másikra.
Az APEH-on csak átfut.
Válasz idézéssel
Segítsetek, mi a teendőm ha a magánnyugd.ptári számlán tulfizetés van, mert időközben kiderült másik magánnyugd.pénztár tagja az illető, viszont az összeg már átutalásra került. Az APEH folyószámlán ott van a tulfizetés. Köszönöm. Üdv. Bodza
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég