A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nem tudok bejelentkezni gép miatt?
Na végre sikerült belépni. Rájöttem, hogy hiába akartam a sütiket törölni és rá is kérdezett , de nem törölt semmit, hanem onnan is csak kidobott engem. Végül is emlékeztem, hogy a számitógépen a neten is van valahol ilyen süti törlés és meg is találtam : eszközök, beállitások alatt. Csak az a baj hogy nem vettem ki a pipákból a jelszavak törlését igy most a számitógépemen lévő összes jelszavat is törölte . Na ezt mások okulására irtam le . Mindenkinek köszönöm a segitséget.
" A könyvelő a modern világ sámánja..."
Válasz idézéssel
gugu7 Írta:Bocs!, de ugye a Te gépedről indítottad a süti törlést?
Igen az rendbe volt az én gépemen töröltem még rá is kérdezett, hogy biztos törlöm-e?
Majd ma este még megnézem hogy most nem csak újrainditottam a gépet hanem teljesen kikapcsolt hogy most már esetleg jó e ? Majd irok és köszi hogy foglalkoztok velem...
Válasz idézéssel
Bocs!, de ugye a Te gépedről indítottad a süti törlést?
Üdv: Klári

Ha javulni látod a dolgokat, akkor valami fölött elsiklottál.
Válasz idézéssel
Sajnos még mindig nem sikerült igy se hogy töröltem a sütiket és újrainditottam a gépet. Itt a gyerekeim gépén be tudok lépni de az enyémen nem. (:
Ha még tudtok valami ötletet szivesen veszem . Majd még próbálkozok.
Válasz idézéssel
Szia Tündi!

A sütiket (jobbra lent) próbáltad kitörölni? Nekem szokott segíteni!
Üdv: Klári

Ha javulni látod a dolgokat, akkor valami fölött elsiklottál.
Válasz idézéssel
Nekem olyan problémám van, hogy az otthoni gépemen nem tudok belépni az oldalra. Hiába irom be az azonositóm és jelszavam kidob. Mintha nem is lenne aktiv az oldal , pedig látom hogy mások be vannak jelentkezve és más gépen például most is be tudtam lépni. Nem tudnátok segiteni, hogy mi lehet a probléma??
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég