A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szilveszter 2012
Talán még nem késett el nagyon a jókívánság.

KÍVÁNOK MINDŐTÖKNEK NAGYON BOLDOG,BÉKÉS,SZERETETBEN ÉS EGÉSZSÉGBEN GAZDAG ÚJ ESZTENDŐT!!!!!

Ági
Válasz idézéssel
Kicsit megkésve, de annál nagyobb szeretettel kívánok mindenkinek boldog új évet!
Válasz idézéssel
Kedveskéim!
Békés új esztendőt kívánok mindenkinek!
üdvözlettel: ida
Válasz idézéssel
Boldog Új Évet kívánok mindenkinek!!!
Válasz idézéssel
Kedves Fórum- és Sorstársak!

Megkésve ugyan, Kívánok Nagyon Boldog, Sikeres Évet, kevés törvénymódosítást, sok fizető ügyfelet, örömteli pillanatokat! :lol:
Sziasztok,Nándi
Válasz idézéssel
Eredményekbe gazdag boldog új évet és jó egészséget kívánok minden kedves fórumtársamnak!
Johanna
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Erdedményekben Gazdag, Boldog Újesztendőt Kívánok Mindenkinek!
Köszönöm a segítségeteket.

Üdv.

Csöre
Válasz idézéssel
Nagyon boldog új esztendőt kívánok mindenkinek!
Erika
Válasz idézéssel
Erzsó,drága! Meghallgattuk mi is, nagyon szép!

Hajnalcsillag,kedves! nagyon jót nevettünk a jókívánságodon,nekem "beszélőkém"az nagyon jó,de egy szuszra én sem tudtam felolvasni az általad írtakat ! Örülünk,hogy itt vagy ,új erőként néha nevettess meg minket ilyen szép és kedves jókívánságokkal!

Most már kevesebbet leszek veletek,de sokszor itt serte-pertélek,nézegetek és ha segíthetek,itt vagyok!
Mindnyájatoknak egészségben,türelemben és szerető,elfogadó családban eltöltött 2013-as évet kívánunk!
Szeretettel.Cirmi és Maci
Ne bánkódj,hogy a napfelkeltét nem láttad.Holnap lesz másik!
Válasz idézéssel
Kedves Erzsó!

Gyönyörű, köszönöm!

Tercsi
Válasz idézéssel
Erzsó ! Meghallgattam nagyon szép.
Válasz idézéssel
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.kegyelem.net/videok/musicvideo.php?vid=306fad72b">http://www.kegyelem.net/videok/musicvid ... =306fad72b</a><!-- m -->
B.U.É.K!
"Ne veszitsétek el a fejeteket.
Az élet még szeretné megsimogatni."
Válasz idézéssel
Boldog új évet! Big Grin
Válasz idézéssel
Ezúton kívánok mindenkinek Isten áldásával gazdag új esztendőt sok szeretettel Ildikó
Válasz idézéssel
Klári!
Szívemből szóltál.

Jó egészséget és sikeres új évet kívánok minden Aktásnak!
Nyugalom! A világmindenség azt sem tudja, hogy létezel.
Válasz idézéssel
Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok!

Tercsi
Válasz idézéssel
Mindenkinek kívánok egyszerűbb, érthetőbb, humánusabb és boldogabb új esztendőt!
Mindenki sok-sok önzetlen segítségét ezúton is nagyon köszönöm!
Confusedax:
Üdv. eragka
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Én is szeretném megköszönni az egész évi sok segítséget és infót, amit ezekről az oldalakról kaptam.

Megcélozni a legszebb álmot, kinevetni a világot, gyűjteni barátságot, mindig szeretni és remélni, így érdemes a Földön élni.
BUÉK!
Üdvözlettel! A l b a
Válasz idézéssel
Köszönöm én is a sok segítséget, amit ezen az oldalon kapok. Ha csak megerősítés kell, ide lapozok elsőként, és valamelyik topikban nagy eséllyel találok választ.
Boldog új évet kívánok Nektek, jó egészséget, kitartást és türelmet a változásokhoz.
[Kép: images?q=tbn:ANd9GcRhB9JiFdgsiL8WFvwgCaD...z3dDRxfsSl]
Hanna
Válasz idézéssel
Boldog új évet minden ismeretlen "ismerősnek"!
Kitartást, egészséget még legalább 30 évig minden segítőkész fórumozónak.
Pötyi
Válasz idézéssel
Boldog Újévet kívánok minden kedves Fórumtársamnak!

Köszönöm a segítségeteket, Köszönöm, hogy vagytok és jön a segítség nyújtás amikor oly nagy szükség van rá!

B.U.É.K. Emese
Válasz idézéssel
Miként a kalucsnira tapadó agyagos sár ölelő karjaiból kibontakozó kocsikerék csikorgása által felébresztett tanyai kuvaszkutya bundájába kapaszkodó kullancsbogár szemeiből kicsorduló könycseppekben visszatükröződő régi rablólovagvár felvonóhídjából kiálló rozsdás vasszögek összetartják annak alkotórészeit, azonképpen tartson bennünket is össze a barátság és a szeretet; valamint a falon függő ingaóra ingájától kettészelt pipafüst szemet maró mivoltától prüszkölő kandúrmacska bajuszától megcsiklandozott katicabogár szárnyáról visszatükröződő napsugár heve által egy ócska kalapon megolvasztott zsírfoltok erősítik annak anyagát, azonképpen erősítsen bennünket az Isten - testileg és lelkileg- a jövendőre; valamint a kegyetlenül hamis zene utolsó akkordjainál elájuló leányka lármás sóhajától megreszketett gyertyaláng fényénél silabizáló diák mandzsettájáért lamentáló háziasszony ölében csipogó kiscsibék csipogására kotkodácsoló tyúk által szertekapált vakondtúrásra hull a mindeneket megtermékenyítő májusi eső, azonképpen hulljon a mi fejünkre is az újesztendei Gondviselés jótékony, hitet, reménységet és szeretetet megtartó áldása !
Sikerekben és szeretetben gazdag, boldog újévet kívánok mindannyiótoknak !
Válasz idézéssel
Én is Boldog, Új Évet szeretnék kívánni Mindenkinek!

És köszönöm, hogy itt vagytok nekem. Smile Nagyon-nagyon nagy segítség vagytok!

Buék!
Moncsi
Válasz idézéssel
B.U.É:K!

Minden fórumozónak és azoknak is,akik csak olvasnak bennünket!

Legyen jobb évünk,tiszta szívből kívánom!
Erzsó
"Ne veszitsétek el a fejeteket.
Az élet még szeretné megsimogatni."
Válasz idézéssel
Klári mindazt gyönyörűen megfogalmazta ami az én gondolataimat is, mindent ami bennem van ezen a mai napon.

Így most csak pár sorban szeretnék kedves ismeretlen ismerőseim, barátaim nektek
Örömökben, Egészségben Gazdag Békés Új Esztendőt Kívánni!

Remélem jövőre újra veletek itt!

Köszönet a sok segítségéért!
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég