A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Könyvelő bére
Cirmi Írta:de a teljes vállalkozás élete is.

Drága Cirmi, milyen igazad van! Confuseday:
Üdvözlettel! A l b a
Válasz idézéssel
:oops: Én már csak kívülről szólok bele,de a jó,tapasztalt és gyakorlott könyvelő annyit ér mint a levegő!

Nyugi,ne idegeskedjetek,hanem ne vegyetek levegőt egy percig........ na,milyen volt! Hát ennyit érünk. Az Élet van a kezünkben sokszor! Nemcsak a gazdasági,de a teljes vállalkozás élete is.
Ne bánkódj,hogy a napfelkeltét nem láttad.Holnap lesz másik!
Válasz idézéssel
Szia Mónika!
Semmi bántás, iróniát nem vettem ki a soraidból. A tényt írtad le. Köszönöm szépen hogy válaszoltál.

További szép napot kívánok!
Kati
Válasz idézéssel
Cathy! Ez nem irónikus megjegyzés volt és nem bántó szándékkal írtam, és tudom, hogy ez a bér kérdés kényes téma, de igazából mindenki maga érzi hogy mennyit is ér, mennyiért szeretne elmenni dolgozni. Az más kérdés hogy megfizetik-e?
Üdv: Mónika!
Válasz idézéssel
Köszönöm szépen a válaszodat Klárika!

Mónika hiába tudja a könyvelő "mennyit is ér" azt az értéket megfizetni soha sem fogják.
Válasz idézéssel
És minden könyvelő maga érzi, hogy "mennyit is ér"!!!
Üdv: Mónika!
Válasz idézéssel
Szia Kati!
Erre a kérdésre nem fogsz igazi választ kapni itt mivel ez mindenkinél az üzleti titok körébe tartozik. Minden munkavállaló egyedi eset, ezért nem lehet általánosítani. Általában 150-350-ig vannak a bruttó bérek.
Üdv: Klári

Ha javulni látod a dolgokat, akkor valami fölött elsiklottál.
Válasz idézéssel
Szép jó reggelt kívánok mindenkinek!
Tapasztalt, regisztrált mérlegképes könyvelőnek mennyi a bére egy könyvelőirodában?
Esetleg tudnátok mondani egy "reális" összeget? Köszönöm szépen a választ előre is.
Kati
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég