A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Segítség!
Szia Ica!

Kutattam, kerestem, de nem értem az APEH ü.i. tájékoztatóját. Nincs nálam az új csőd számv. rendelet, de úgy emlékszem, hogy az egyész felszámolási időszak egy beszámolási időszak, ezért én kitölteném az eltérő mérleg fordulónapot, csak azt nem értem miért 07.17.. Kétségtelen azonban, hogy ha beírod a dátumot és az első hónapot használod a szakképz. sorban, megnyugszik a nyomi kipróbáltam. Hétfőn, - ha Neked nem késő - megnézem a rendeletet.

Klári.
Válasz idézéssel
Sziasztok! Senki nem tud nekem segíteni a 0701-gyel kapcsolatban? Szívesen venném Klári segítségét is.
Ica
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni!
Szükségem lenne egy (osztrák)számlatükörre!

Előre is köszönöm!

Üdv. B.Ildi
Válasz idézéssel
Mónika, az összes többinek én is így csináltam és jó volt, csak a felsz. alatt állónak nem.
Ica
Válasz idézéssel
Felszámolás alatti dolgokban nem vagyok otthon, de az biztos, hogy a 2. negyedévi 0701-en a 3. oszlopban vallottam be az 1. félévi szakképzésit nem egy cégnél és elfogadták.
Nem lehet, hogy mással volt a baj?
"A rohanó élet hasra esik...."
Válasz idézéssel
Sziasztok! Van egy cégünk, aki 2006.01.17-e óta felszámolás alatt van, úgy hogy közben működik. Ne fogadták el a 0701 bevallást, amit a 2. negyedévre nyújtottam be a szakképzésiről, mondván hogy mivel a szakk. a 6. hónap kötelezettsége, majd 07. 17-re valljam be a 3. negyedévi bevallásban. Nagyon jó, mert a program egyik oszlopba sem engedi beírni az összeget, pedig jelöltem, hogy F2.
Tudna valaki gyorsan segíteni? Előre is köszönöm.
Ica
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég