A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
szállító számlák könyvelése adatrögzítés nélkül
a számla beolvasással még én is csak ismerkedem, de úgy tűnik teljesen mindegy milyen formátum, mert feltöltés után első körben
a program dokumentumkezelőjében megjelenik a számla képe és arról kell beírni kizárólag a számlaszámot, ami azonnal betölti a NAV-tól a háttérben letöltött adatokat könyvelésre készen. azt mondta a sales fickó, hogy nyáron kész lesz amikor már a mesterséges intelligencia olvassa le a számlaszámot a képről, na arra én is kiváncsi leszek, de úgy tűnik nem a levegőbe beszél, elég meggyőző volt Smile

bankkivonatot be tud olvasni, nagyságrendekkel olcsóbban mint az Adriana, mert benne van a programban, nincs külön havidíj. többek között ezért is tértem át a Számadóra, na meg azért is mert a fenti számlabeolvasás is pont ugyanígy alap...
Válasz idézéssel
Majd írhatnál róla esetleg a számlák beolvasása milyen formátumban lehet pdf vagy jpg,bankot betud importálni?
Figyelem!!!Alarmstufe Rot!!Csak szólnék ezzel a Felföldi Könyvelőiroda Szombathely -el nehogy valaki szóba álljon sunyi,pénzsovár társaság.Ez Veszélyes!!!
Válasz idézéssel
Időközben elkezdtem a Számadó bevezetését és az RLB után mondhatom, hogy kinyílt a világ, ez hihetetlen, hogy mennyivel  többet tud, össze sem lehet hasonlítani. Amúgy nem olyan bonyolult az átállás, jobban féltem tőle, mint kellett volna. Ha valakinek ilyen gondja van szívesen segítek.
Válasz idézéssel
Közben utnákérdeztem és a Számadóról két helyről is nagyon jókat hallottam, az átállást már eldöntöttem, csak nem tudom, hogy bele merjek-e vágni évközben.
Válasz idézéssel
Big Grin 
Nem rossz de még vannak sci-fi részei Smile: Smile

A szállító számlák beszkennelése után (könyvelőirodák esetében célszerű az ügyfelektől eleve ilyen formában bekérni a számlákat

vannak más szoftverek is és majd 07.01-től folyamatosan bövül

https://sdsys.hu/konyvelo-iroda/
Figyelem!!!Alarmstufe Rot!!Csak szólnék ezzel a Felföldi Könyvelőiroda Szombathely -el nehogy valaki szóba álljon sunyi,pénzsovár társaság.Ez Veszélyes!!!
Válasz idézéssel
Sziasztok,

találtam egy ilyen cikket: https://adozona.hu/BrandContent/nav_kony...ado_MP6B65
Erősen gondolkodom, hogy lecserélném a jelenlegi szoftveremet, mert ez nekem rengeteg időt spórolna meg.
Valaki vitt már véghez év közben ilyen könyvelő szoftver váltást, ez mennyi macerával jár? 

Köszi,
Mátyás
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég