A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ingyen lehet új könyvelőprogramod
Kedves Mátyás!
Semmi baj! Picit félreérthető volt az eredeti megfogalmazásod. Aban az esetben, ha valamilyen általad felfedezett újdonsággal kapcsolatos véleményedet mondod vigyázz arra, hogy egy hangyát se legyen reklán ízű. Sajnos hetente támadnak meg minket, ezért kihegyezetten figyelünk rá. Sajnos én nem RLB-ben könyvelek, így nem tudok Neked segíteni, de javaslom írj egy érdeklődő posztot az RLB-s fejezetben, hátha valakinek összejött a dolog és nem kell 4 hónapot újrázni.
Üdv: Klári

Ha javulni látod a dolgokat, akkor valami fölött elsiklottál.
Válasz idézéssel
Rlb-ről, és sajnos nem lehetett áttölteni, túl egyszerű lett volna... de pont azt tudtam kihaszálni ami miatt főként váltani akartam, 
kipróbáltam a vevő és szállító számla letöltést a NAV-tól és mivel IT nagykereknek könyvelek, a számlák jórésze 100 e Ft feletti, baromi gyosran sikerült 
egy próba hónap, és úgy döntöttem megéri a 4 hónapot újra könyvelni, persze nem sok cégnek könyvelek. Smile  
Nem gondoltam, hogy szabályellenes ajánlani valamit, de természetesen töröld nyugodtan, annyit nem ér, hogy kitiltást kapjak, mert sok kérdésre
találtam itt választ az elmúlt hetekben. Szép estét!
Válasz idézéssel
Mesélj! Melyik programot váltottad fel. Miként működik a foyószámla? Át lehet csak úgy tölteni? Év közben islehet váltani?

(Vigyázz! Ha kiderüól, hogy kéretlen reklám nem csak a bejegyzést törlöm, de Téged is kitiltalak.)
Üdv: Klári

Ha javulni látod a dolgokat, akkor valami fölött elsiklottál.
Válasz idézéssel
Kifejezetten elégedett vagyok a Compaktával ezért egy kis reklámot csinálok nekik, mondjuk ezzel mindenki jól jár szerintem, 
mert most írt ki a cég egy akciót amiben ingyen lehet váltani bármilyen könyvelő szoftverről, részletek a linken: https://szamado.hu/konyveloirodai-csomag/
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég