A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
változás bejelentés
Szia Maresz!
Add be a régin, én is azt küldtem be.
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Ha a Kft-nél tulajdonos váltás van akkor az ÜF kapuhoz a régi tulajt ki kell jelenteni az újat meg be? Milyen bejelentő lapon? / Az új tulajnak van ÜF kapuja, mert EV.
Katla
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Én már lassan semmin nem lepődök meg.
De ez most kiakasztott. Mi az hogy a 08T1041-est nem lehet elektronikusan leadni.
Mit gondolnak, hogy fogom leadni a pl ma délután hozott munkaszerződés alapján a dolgozó bejelentését holnapi belépéssel. Mert ugye az nem változott hogy előtte való nap be kell jelenteni??!!!
Remélem ez csak kezdeti zavar, hogy nem lehet elektronikusan leadni!!!!
Maresz
Válasz idézéssel
Úgy látszik, hogy továbbra sem lehet beküldeni elektrongyosan a változásbejelentőket, pedig mintha ilyesmiről regéltek volna. Hej, de szép is a modernizáció - másutt, másoknak. Igaza volt a költőnek, ez a magyar ugar.
Válasz idézéssel
Szia Katla!

Igen be kell jelenteni. A CB csak a természetes adatait adja át az adószámot nekünk kell bejelenteni.

Láttátok már a 08T201T-t? Csuda érdekes, minden ezen megy!
Üdv: Klári

Ha javulni látod a dolgokat, akkor valami fölött elsiklottál.
Válasz idézéssel
Sziasztok!
A tulajdonos változást be kell jelenteni ugye a 07T202-n?
Katla
Válasz idézéssel
Helló!

Nekem most volt egy cégbejegyzésem, de ezen a nyomtatványon, csak közösségi adószámot igényeltem a Bt-nek.
Szerintem különben csak a 07T201T adatbejelentőt kell beadni.

Üdv
Adri
Válasz idézéssel
Sziasztok! Ugye a cégbejegyzés nem olyan változás amit a 07T202T-n be kell jelenteni? szerintem nem, de ma kétszer ültem sorba az APEH-nél és tisztra behülyítettek azzal,hogy mivel két külön helyre sikerült ülnöm ketten hott ellentétes dolgot állítottak- egymástól két asztalnyira! Gondoltam inkább megkérdem. Köszi ! harakiri !
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég