A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mérlegképes továbbképzés
Holnap és holnapután nem jön senki tőletek a Sas utcába mérlegképes továbbképzésre, a nevét a szervező cégnek nem írom, de én ott leszek!
Sas u. 25.
Üdv: Mónika!
Válasz idézéssel
tibor200 Írta:Legolcsóbb amit találtam továbbképzés Szofisztika 1480,-. ..

Ezt egészen jó ajánlatnak látom Big Grin

Akkor ide megyek... Smile
Válasz idézéssel
Legolcsóbb amit találtam továbbképzés Szofisztika 1480,-. Már többször is voltam náluk. De van még a PM 16000 ft ért ebből 1000ft levásárolható a büfében
Válasz idézéssel
Szia Tündi,

a nov. 13-14.-i időpontot csak informatíve írtam, hogy nekem akkor van a továbbképzés, de természetesen egy jó dumcsira bármikor és bárhova elmegyek.

Üdv.zsemle
Az Everest fölött kinyílt a monszun....én meg itt punnyadok, mert csak egy szegény kis ZSEMLE vagyok...
Válasz idézéssel
bruno Írta:
Balázs Írta:...Én is ide szoktam járni. Becsatlakozhatok? Október végét, novembert terveztem én is.

Szia,

persze, nagyon örülnénk.
Az időszak is jó, majd pontosítjuk.

Tündének írtam pü-t.

Lányok-fiúk lehet jelentkezni Tongue vagy mindenki túl van már az ezévin?

B.

Sziasztok!

Zsemle időpontja (nov.13-14) nekem is jó lenne.

Jövő héten felhívom a Kamarát, talán még beleférünk a létszámba.
Tünde
Válasz idézéssel
zsemle Írta:(nekem november 13-14. az időpontom, az Arany János 10-ben leszek)

Én éppen most voltam ott! Tongue
Olyat is hallottam, amit itt a topikon máshogy beszéltünk (szgk. értékesítése 2008-tól nem bizti, hogy adómentes).
Válasz idézéssel
Sziasztok,

én fogorvost-nőgyógyászt-ügyvédet-mérlegképes továbbképzést nem cserélek, de ha gondoljátok, az egyik nap végén beülhetünk valahova egy kis dumcsira.
(nekem november 13-14. az időpontom, az Arany János 10-ben leszek)

Addig is üdv.
zsemle
Az Everest fölött kinyílt a monszun....én meg itt punnyadok, mert csak egy szegény kis ZSEMLE vagyok...
Válasz idézéssel
Balázs Írta:...Én is ide szoktam járni. Becsatlakozhatok? Október végét, novembert terveztem én is.

Szia,

persze, nagyon örülnénk.
Az időszak is jó, majd pontosítjuk.

Tündének írtam pü-t.

Lányok-fiúk lehet jelentkezni Tongue vagy mindenki túl van már az ezévin?

B.
Válasz idézéssel
bruno Írta:Sziasztok,

a múlt évben sikerült egy mini-fórum-talit összehozni a mérlegképes továbbképzésen (Tünde, Cirmi, Bruno). Az intézmény a Berzsu által előbb említett oktatási szervezet volt.

November környékén szándékozik még valaki továbbképzésen részt venni a szóban forgó cégnél???

Tünde, Cirmi Ti mikor mentek???

B.

Sziasztok!
Én is ide szoktam járni. Becsatlakozhatok? Október végét, novembert terveztem én is.
Válasz idézéssel
Sziasztok,

a múlt évben sikerült egy mini-fórum-talit összehozni a mérlegképes továbbképzésen (Tünde, Cirmi, Bruno). Az intézmény a Berzsu által előbb említett oktatási szervezet volt.

November környékén szándékozik még valaki továbbképzésen részt venni a szóban forgó cégnél???

Tünde, Cirmi Ti mikor mentek???

B.
Válasz idézéssel
Magyar Könyvvizsgálói Kamara 16.800.- + 2.000.- jegyzet.
Üdv.: Zsuzsa
Válasz idézéssel
bocs <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.adu-csepel.hu">www.adu-csepel.hu</a><!-- w -->
Válasz idézéssel
Csepel környékieknek az Adu Oktatási központ a legolcsobb. könyvvel-jegyzettel, kajával 22600,.Ft és rugalmasok, nem kell végig ott ülni. az utso nap kiadják az igazolást már reggel. <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.csepel-adu.hu">www.csepel-adu.hu</a><!-- w -->
Válasz idézéssel
TILILI Írta:Sziasztok!

Az informado.hu oldalon (ennél a cégnél végzem a tb-ügyintézői tanfolyamot -és elég jók ) van szó a kötelező továbbképzésről - és 16800.- Ft , ha jól emlékszem - de azért nézzetek utána....

Üdv. Tilili

Miskolc és környékén a Perfekt 13500Ft alapdíja (étkezés és jegyzet nélkül) a legolcsóbb.
Üdv. Ibolya
Válasz idézéssel
elnézést, ha közbeokoskodok, de nem 3 év a kötelező gyakorlati idő? Én úgy tudom....nekem is most van folyamatban a regisztrációm...

Üdv. Tilili
Tilili a kis tanuló
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Az informado.hu oldalon (ennél a cégnél végzem a tb-ügyintézői tanfolyamot -és elég jók ) van szó a kötelező továbbképzésről - és 16800.- Ft , ha jól emlékszem - de azért nézzetek utána....

Üdv. Tilili
Tilili a kis tanuló
Válasz idézéssel
Üdv

Tudja valaki melyik cég nyújtja a legolcsóbb kötelező továbbképzést ? Majdnem teljesen felesleges ez az újabb pénzlehúzás a könyvelő vállalkozóktól ,---minimum 20000ft-- úgyis utánajár az ember annak ami érdekli, elolvassa a HVG t ami majdnem ugyanaz.
Válasz idézéssel
Köszönöm!
Válasz idézéssel
Azért gondoltam,hogy nem, mert a két kötelező tematika nem egyforma. Elképzelhető,hogy ettől függetlenül lehet.
Válasz idézéssel
Elfogadják! A kétfajta mérlegképes között átjárhatóság van. Mindenki mehet bármelyikre és dolgozhat is, a szakirány nem számít. Egyenlőre.
Úgy hallottam: változtatani akarják....

Üdv: Jolcsi
Válasz idézéssel
Szia Flowstone!

Attól tartok,hogy nem fogadják el! Szerintem ezt a PM-be megkellene érdeklődni.
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Vállalkozási szakon végeztem, mehetek-e a kötelező továbbképzésre államháztrtásin? Elfogadják?
Válasz idézéssel
Katczi!

Jól gondolod a bizonyítvány dátumától, de három év nem kettő!
Üdv: Mónika!
Válasz idézéssel
Sziasztok!
2007. júniusban végeztem el a mérlegképest. 2005. szeptembertől könyvelek. 8) A két év kötelező gyakorlati idő a regisztrációhoz honnan számítandó? Jól gondolom-e, hogy a bizonyítvány megszerzésétől?
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Bocsi, rosszul tudtam, pedig nem volt olyan rég. Csakhát azóta...
Akkor én csak önszorgalomból mentem el abba az évbe, mikor regisztráltak?
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég