A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gépjárműoktatás s.o.s.
Köszönöm, KláriSmile
Válasz idézéssel
Szia!
Én mindig csak nyugtát adatok vele. A számlán csak aszját teljesítmény szerepel, mert a befizetés a tanuló nevében történik, és Ő is kap róla a felügyelettől  meg az oktató cégtől számlát.,,
Üdv: Klári

Ha javulni látod a dolgokat, akkor valami fölött elsiklottál.
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Ha esetleg valaki foglalkozik gépjármű oktató könyvelésével, kérem, segítsen ebben:
Oktató kiállítja a számlát a tanuló részére. Amit beszed pénzt a tanulótól, annak csak egy része az övé, másik részét elutalja a közlekedési felügyeletnek (azt hiszem, ez a neve), és egy részét pedig a távoktató cégnek utalja el. Ettől függetlenül ezt a két tételt is be kell állítania a kimenő számlába, amit a tanuló részére ad?  Vagy csak a saját szolgáltatását kell a számlájába beállítani, és ami pénzt tovább küld a hatóságnak és a távoktató cégnek, azt elég, ha pénztári bizonylattal beszedi a tanulótól?
Sosem könyveltem ilyet (nem is szándékozom vállalni őt),  csak most engem kérdezett, én pedig itt agyalok rajta. KATA miatt érdekelné leginkább.
Nagyon köszönöm előre is, ha ír valaki.
Válasz idézéssel
eniko61 Írta:mi a gond Eldi?

Szióka!

Nem voltam tisztában a futásteljesítménnyel, meg a korrekcióval, de már megoldottam, köszönöm.

De ha tudsz érdekességeket, szívesen fogadom.
üdv: Eldi
Válasz idézéssel
mi a gond Eldi?
"Ha meg akarod nevettetni a Jóistent, mesélj neki a terveidről"
Válasz idézéssel
Előrehozom a segítségkérésemet, hátha "megszán" valaki!
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni gépjármű oktatás könyvelésével kapcsolatban, azt tudom, hogy speciális dolog, de megköszönném, ha valaki tudna szakirodalmat vagy internet címet ajánlani!
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég