A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Könyvelő program
Vedd fel a kapcsolatot a Kulcs-Soft-tal,(tel.1-336-5309,info@kulcs-soft.hu), biztos tudnak segíteni!
üdv Éva
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy tudtok e valakit aki használta a "befesz" és az "anal" nevü dosos eszköz nyilvántartó grogikat. Jó lenne lecserélni őket de a tapasztalat az , hogy mindegyik újabb már nem dosos progival rengeteg hiba, probléma van . A fent említett progikat már nem nagyon frissítik, a programozó már nem foglalkozik vele, mert ingyenes lett és MÁK csak a regiszámot küldi le és kész. A problémám az is hogy nem lehet vele tárgyi eszköz bevételi bizonylatokat készíteni , a leltár iveknél nem készít megfelelőt. Ez pedig a több ezer tételnél probléma , nem lehet a fejrészben ,( megnevezés rovat karaktere kicsi ),több információt , azonosítót belevinni.stb. Ezeket valamikor kb. 20 éve a Csongrád megyei TÁKISZ készítette.
Egy újabb progiról a GORDIUS-ról hallottatok valami jót?

Köszi , ha valaki tud segíteni

Üdv
üdv: Marnyika

"Legyél olyan nyitott, mint egy gyermek, aki az első perctől kezdve felfedezőképes! "
Válasz idézéssel
Szia Verocs,

hosszú évek óta az Infotéka progijait használom, mondhatni "ősInfotékás" vagyok. Meg vagyok vele elégedve, vannak bizonyos korlátai, de melyik programnak nincsenek?
Egy negatívum: a bérprogrammal nem lehet csoportos számfejtést végezni, s TB-kifizetőhelyes modulja sincs.
A kettőst nagyon jónak tartom.
Összefoglalva: megfelelő az ár-érték arány.
Sok aktás használja őket (gugu, kicsigeszti jut hirtelen eszembe).

Üdv.zsemle
Az Everest fölött kinyílt a monszun....én meg itt punnyadok, mert csak egy szegény kis ZSEMLE vagyok...
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Találtam egy másik kettős könyvelő+bér progit, ami felkeltette az érdeklődésemet, ez az Infotéka programja. Gondolom ezzel már többen találkoztatok. Leírnátok, hogy mi volt a véleményetek? akár jó, akár negatív, akár közömbös. köszi
Verocs
Ha véghezviszed a lehetetlent, a főnököd felveszi a napi teendőid közé... ..
Válasz idézéssel
Lányok , Fiúk!
Használ valaki Flexis programot?
Főleg a Hungest szállodákban használják.
Emese
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Még mindig élne a kérdésem az IBS programmal kapcsolatban. Nem könyvel senki ezzel?
Üdv Marcsi
“Ne halaszd holnapra, amit megtehetsz ma! Közben megjelenhet egy törvény, amely tiltja.” (Ronald Gadde)
Üdv: Marcsi
Válasz idézéssel
Klári, hogy te mikre nem figyelsz....... Big Grin Big Grin Big Grin Köszönöm Big Grin
Válasz idézéssel
Zsuzsizsu felhasználói nevű tagunk dolgozik vele. Támadd meg Big Grin
Üdv: Klári

Ha javulni látod a dolgokat, akkor valami fölött elsiklottál.
Válasz idézéssel
Senki? :|
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Használta/ismeri valaki az Armada könyvelő és bérszámfejtő programot? Mi a véleményetek róla, mit hallottatok? Akár priviben is megírhatjátok.
Köszönöm
Válasz idézéssel
Sziasztok és mindenkinek boldog új évet kívánok!
Olyan valakivel szeretném felvenni a kapcsolatot, aki könyvel vagy könyvelt IBS programmal.(számorgdata KFt)
Előre is köszi
Üdv
Marcsi
“Ne halaszd holnapra, amit megtehetsz ma! Közben megjelenhet egy törvény, amely tiltja.” (Ronald Gadde)
Üdv: Marcsi
Válasz idézéssel
[quote="zsemle"][quote="zsemle"]Sziasztok,

kicsit kiegészíteném Máté kérését (mi személyesen is ismerjük egymást).
Egy cég át kíván térni a devizában való könyvvezetésre, ami azzal jár, hogy neki a forint (pl. bérek, járulékok, mo-i szolg. igénybevétele) lesz a "devizája".
Máté olyan programot keres, amely alapból tud alapdevizában (pl. euró) könyvelni, de bármely időpontban forintban (a helyes árfolyamon) is tud listákat készíteni. Azt még nem döntötték el, hogy az alapdevizát FIFO, vagy átlagár módszerrel akarják forintban kimutatni, de a programnak tudnia kell mind a kettőt.

Üdv.zsemle

Üdv

Én a Contorg Windows-os Főkönyvét használom. Abban van olyan lehetőség, hogy megadható az alapdeviza. (Az esetek 99.99%-ában ez a HUF, de lehet akár EUR is).

Üdv
TF
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Én a Számadóval dolgoztam,nem mondanám,hogy a legjobb!!!
Igencsak szenvedtünk vele.Viszont tud fogadni külső adatokat.Szerintem nem olcsó!Az ingyenest még nem próbáltam.
"Ne veszitsétek el a fejeteket.
Az élet még szeretné megsimogatni."
Válasz idézéssel
klacci Írta:Könyvelő, számlázó, tárgyi eszköz programmal kapcsolatban tudok segíteni

köszi szépen érdekelne a program, és az elérhtőség
üdv.kitty
Válasz idézéssel
Könyvelő, számlázó, tárgyi eszköz programmal kapcsolatban tudok segíteni
Válasz idézéssel
szia mindenkinek
olyan kettős könyvelő programot keresek ami több cégés,mérleget, kiegmell. stb készit és aránylag megfizethető áron van
üdv.kitty
Válasz idézéssel
Szia Amis!

Itt nézz körül, illetve ebben a fejezetben találsz ......megoldások cimmel különböző progikról infót.

Válasz idézéssel
Úgy látszik senki nem ismeri az általam említett Számadó kft ingyenes programját. Az 500 eft os házipénztár készpénz egyenleg korlát és átlagolás figyelése be van építve a könyvelő programokba manapság ?
Örültem volna egy ingyenes könyvelő programnak.
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Olyan könyvelőprogramot (kettős) keresek amit sokan használnak és alkalmas arra, hogy külső rendszerekből (pld. számlázóból) tud adatokat fogadni. Amelyik program tud fogadni külső adatokat ott általában a szoftver leírásban megadják a fogadásai struktúrát, ha javasoltok programot nagy segítség lenne ha ezt eljuttatnátok hozzám, vagy megadnátok hol lehet ezeket letölteni. Nagyon köszönöm előre is a válaszokat.
Válasz idézéssel
Sziasztok
Ismeri e valaki a Számadó ingyenes könyvviteli programját ? Van e alami hátulütője?
Ha ingyenes akkor nincs frissítés ahogy láttam , de a szövegben azt írják hogy aki a régebbi verziót használja az felülírhatja a régit . Akkor most hogy van ?
Megkérdezem őket telefonon is.
Válasz idézéssel
Ágica Írta:A bankok más kaszthoz tartoznak? :evil:
Igen Ágica!
Más kaszthoz! Ők mindenen és mindenkin felül állnak!

Válasz idézéssel
Köszönöm a segítségeteket! Téhát ne izguljak nem lesz abból baj ha kerekítek. Nem szívesen cserélnék programot.
Az UniCredit is fillérezik. Az egyik ev.-m egyszer megszüntetett egy ilyen számlát és követelte a teljes összeget, hülyének nézték és lefele kerekítetek.
A bankok miért nem követik az előírásokat ők más kaszthoz tartoznak? :evil:
Üdv; Ágica
Válasz idézéssel
Ágica!
Hol van számlavezetőd? Nekem a raiffeisen-nél van ilyen, de nem foglalkozom vele, forintra kerekítve könyvelek, ugyanis fillér nincs már.
Én is kínlódok az 1 Ft-ok miatt, hogy kijöjjön
Válasz idézéssel
Szia Zsemle!

A Contorg programot nem nézted még? Én ezt használom, úgy tudom van ilyen modul náluk. Igaz, én csak Ft-ban könyvelek.
Szerintem mindenképp nézd meg a honlapjukat!
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.contorg.hu/Contorg/DesktopView.aspx?tabindex=1&tabid=383">http://www.contorg.hu/Contorg/DesktopVi ... &tabid=383</a><!-- m -->

Ágica!

A Contorg egyszeres fillérre könyvel (a DOS-os verziót használom)- hozzáteszem, nekem ez nem igazán tetszikSmile. A kettős is!

Kati
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.feketemonika.hupont.hu/1/monika-tortenete">http://www.feketemonika.hupont.hu/1/monika-tortenete</a><!-- m -->
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Nagy dillemmában vagyok, kéne nekem egy olyan egyszeres könyvelő programm ahol a banki tételeket fillérre tudom könyvelni.
A mostanivan nincs bajom, csak nincs helye a fillérnek, kerekítek de ki tudja mikor kötnek bele.
Várom tanácsaitokat!
Üdv; Ágica
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég