A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Könyvelő program
Hát Erika nagyon elkeserítettél...A főnöknőm akar erre váltani, ő vmi miatt megvan róla győződve hogy ez jó választás. Az az igazság, hogy bármit keresek/kutatok az interneten, semmit nem találok erről a progiról pl. fórumokon, ebből gondoltam h nem lehet vmi közkedvelt. Egyedül a Forint-Soft isteníti önmagát a saját oldalán.
Eszter
Válasz idézéssel
Kedves Kicsigeszti!

NE!!!
Ezzel a programmal könyveltem 2 hónapig. Ha tényleg könyvelőprogramot akarsz cserélni, akkor keressél tovább.
pl: a bankkivonat könyvelése, szállító - vevő utalásnál nem ajánlja fel a nyitott tételeket. A szövegbe kellett beírni a számla számát majd pontos vessző és a cég neve.
A szállító, vevő számlákat előbb nyilvántartásba kell venni, majd onnan kell a könyvelést választani. Ha a nyilvántartásba vételkor nem teszed be a pénzügyi rendezést, akkor a későbbiekben nem tud olyan listát hozmi, hogy melyik számla mikor lett kifizetve, függetlenül attól, hogy a banki könyvelésnél már megtetted.

Remélem segítettem neked. <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.ugyvitelbazis.hu">www.ugyvitelbazis.hu</a><!-- w --> itt találsz programokat, független véleményeket.
Erika
Válasz idézéssel
Sziasztok! Valaki könyvel Forint-Soft kettős könyvelőprogival? (Dos)
Ha igen, milyen véleménnyel van róla, érdemes-e belevágni egy programváltás során?
Eszter
Válasz idézéssel
zsemle Írta:Sziasztok!

Használja valaki az Armadától az Adóidőzítő (ingyenes) programot?
Ha igen, mik a tapasztalatok?

Üdv.zsemle

Letöltöttem, tanulmányoztam, s élesítettem. Nagyon-nagyon jó, tudom ajánlani mindenkinek, aki sok céget kezel, s időnként bezsong a határidőktől, s a végén már nem tudja, hogy kinek, milyen bevallást adott le, vagy nem adott le. Azért merem reklámozni, mert teljesen ingyenes ez a program. Nagyszerűen helyettesíti a különböző excelltáblákat, faliújságra való kitűzködéseket, cetliket. Ma délután rá is viszek mindenkit (legalábbis elkezdem).

Üdv.zsemle
Az Everest fölött kinyílt a monszun....én meg itt punnyadok, mert csak egy szegény kis ZSEMLE vagyok...
Válasz idézéssel
:!: tud valaki ingyenes naplófőkönyv programot?
Válasz idézéssel
igen, mégcsak belenéztem, de ha lesz egy kis időm jobban beleásom magam Smile
Válasz idézéssel
zsemle Írta:Sziasztok!

Üdv.zsemle

Valaki??
Ha jól értelmezem, lysglimt is csak a demót nézte meg (én is ott tartok)

Üdv.zsemle
Az Everest fölött kinyílt a monszun....én meg itt punnyadok, mert csak egy szegény kis ZSEMLE vagyok...
Válasz idézéssel
Sziasztok,

Csatlakozom Erzsóhoz. Én sem írtam be sehová az arányos szolgálati időt, de a bevallást feldolgozták, nincs hibaüzi sem. :lol:

Reméljük, nem lesz ebből később sem gond, de a NYENYI nyilván kezeli - még - ezt a problémát. :-)

Üdv., Kitty
Válasz idézéssel
Szia Katla!
Igen, ez a program nagyon jó, már hét éve használom.
Muszáj hülyeségeket kérdeznem, mert az APEH-osok is úgy vannak, mint én, még mindig a 2006-os szabályok alapján akarom kitölteni a bevallást.
Nemrég volt egy ÁFA ellenőrzésem, ahol az ellenőr hiányolta, hogy nem írtam be a bevallásba, hogy az összesenből mennyi a tárgyi eszköz beszerzésre jutó adó. Előtte pont itt a fórumon megkérdeztem, valaki elmondta, hogy a kitöltési útmutató szerint nem kell. Ezt elmondtam az ellenőrnek is, szerinte "azért" beírhattam volna.
Johanna
Válasz idézéssel
Szia Johanna!
Az Áfa bevallás-sal kapcsolatban /másik témánál volt/, a TEN-SOFT progi szerintem nagyon jó és tudják mit melyik sorba kell tenni!
Igaz a kerekítésekre későn reagáltak, de az ABEV JAVA -s importálás gyors volt.
Katla
Válasz idézéssel
nem ismerem, de így első ránézésre hasznosnak tűnik... főleg most, h. ílyen fura lett az apeh oldalán is az adónaptár :roll:
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Üdv.zsemle
Válasz idézéssel
Türelem, hosszú még a nap, sőt holnap is nap lesz.
És még nem működik rendesen az ABEV Java, meg az összes hozzá tartozó sallang, akkor elég nehéz lehet az ő dolguk is.
Válasz idézéssel
NOVILL Írta:Bocs, hogy beleszólok, Erzsó azt mondta, az RLB hétfőn frissít, és akkor valszeg kompatibilis lesz.

Tegnap nekem is azt mondták, h. majd ma frissítenek, de még semmi.. dehát, hosszú még a nap :twisted:
Válasz idézéssel
Tündi, biztos ez, és ha táppénzen volt valaki?
A másik általam használt program mindenkinek beírta, a részmunkaidősöknek és a 8 órásoknak egyaránt.
Johanna
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Csak a részmunkaidőnél értelmezhető az arányos szolgálati idő, a 8 órásoknál alap a 365 nap, azt nem kell arányosítani, ezért nem is kell feltüntetni.

Tündi
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Ezt én is elfelejtettem!
Sehol nem irta be a progi a csak a részmunkaidőseknél.
Semmi hibaüzenet.Minden feldolgozva.
Szerintem ez nem lehet probléma addig,amig a NYENYI van,majd ha ott nem lesz ilyen jelentés,onnantól már biztosan szól az ellenőrző program is.
"Ne veszitsétek el a fejeteket.
Az élet még szeretné megsimogatni."
Válasz idézéssel
Polika, és akkor a 8 órásoknál kézzel írtad be?
A társas vállalkozóknak kell egyáltalán beírni?
Johanna
Válasz idézéssel
Nekem mindenkinél számolt, aki részmunkaidős.
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Ha jól tudom, most kell belekerülnie a 0808M bevallásba a 09-es lapra az arányos szolgálati időnek.
Az RLB program a három tanulószerződéses tanulónak szépen kiszámolta, ki is írta nekem, de az alkalmazottaknak és a tagoknak nem.
Most számolgassam ki én és írjam be?
Ráadásul elfeledkeztem róla és küldtem olyat, amelyiken nem volt kitöltve
a szolg. idő.
Johanna
Válasz idézéssel
Bocs, hogy beleszólok, Erzsó azt mondta, az RLB hétfőn frissít, és akkor valszeg kompatibilis lesz.
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Ugye az RLB kettős könyvviteli programjával még nem lehet átadni az abev javának a bevallásokat a bérszámfejtésből?
Ti hogyan oldjátok meg?
Johanna
Válasz idézéssel
Kicsi és Mónika!
Igen, kétszer van tovább. Mónika, a megjegyzésbe nekem is automatikusan írja be a számla számát.
Mindig így csinálom és mégis van olyan számla, amelyik azt mutatja, hogy kiegyenlítetlen. Erre már külön oda kell figyelnem. Azt hittem, nem jól csinálom. Köszi a segítséget.
Johanna
Válasz idézéssel
Szia Johanna !

Igen, jól csinálod, de ugye kétszer van tovább ? Másodszor kérdezi "most kiegyenlítve " ? és felkínálja a nyitott összeget .

Esteleg futtasd le a rendezést is.

Üdv.
Azért ne feljetsd el, hogy az Életben vannak csodálatos dolgok is !

Kicsi
Válasz idézéssel
Johanna!
Pedig jól csinálod! Annyi különbséggel, hogy nekem automatikusan a közleményrovatba behozza a számlának a számát! Próbáldd újra, jónak kell lennie!
Üdv: Mónika!
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég